Svētdiena, 14 Aprīlis 2024 21:40

ESI SVEICINĀTS HORIZONTA 40 SEZONAS ATKLĀŠANĀ

Uzrakstīja

Ar nelielu svētku akcentu un noskaņojumu šodien sākam ar apaļu skaitli rakstāmo šī gada orientēšanās seriālu  HORIZONTS’2024!

Tieši te šajā apvidū arī pirms 40 gadiem aizsākās šis seriāls! Pa šiem gadiem gan apvidus būtiski izmainījies, bet joprojām tas ir cienīgs, lai tajā notiktu dažādas sacensības. Te netrūkst arī dažu vēsturisku liecību, kā piemēram “vecais Apes-Alūksnes lielceļš”, uz kura jūs atrodaties, tāpat jūs šķērsosiet šaursliežu dzelzceļa sliedes, pa kurām “bānītis” kursēja līdz pat 1973.gadam (šo dzelzceļa līniju atklāja 1903.gadā) . Būves pamatīgums ikvienu pārsteidz vēl šobrīd….   

Šodien, kā jau sezonas sākumā, jūs “gaidīs” tādas kā “iesildīšanās” distances, kuras nebūs pārāk garas, bet ar pietiekami lielu apmeklējamo kontrolpunktu skaitu.

Lielākajai daļai dalībnieku grupu pēdējais kontrolpunkts būs arī kā distances kontrolpunkts, esiet uzmanīgi un uzreiz neatskrieniet uz finišu! Gan jau neesiet piemirsuši, bet tomēr atgādināšu, ka reģistrācija startam no pulksten 16 līdz 19 sacensību vietā! Uz tikšanos “meža stadionā”!

 

Lai izdevusies un veiksmīga visa orientēšanās sezona!

 

Nu ko - krāmējam somas, lūkojam, ko no paziņām vēl paņemt līdzi un "Mēs tiekamies otrdienās????"!!

STARTA VIETA - https://maps.app.goo.gl/5A2RHYy9E5PQLhV9A

 

Lasīts 707 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 16 Aprīlis 2024 10:03
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne