Pirmdiena, 22 Aprīlis 2024 17:52

2.KĀRTA UN POLIGONA ATKLĀŠANA

Uzrakstīja

Jau klāt Horizonta 2.kārta, kas risināsies 23.aprīlī dažus kilometrus aiz Strautiņiem, netālu no “Dzeņu “ autobusu pieturas un distances vīsies pa apvidu, kurā dažādas sacensības ir notikušas kopš pagājuša gadsimta deviņdesmitajiem gadiem. Gadiem ejot apvidū notikušas daudzas izmaiņas un šīs kārtas kontrolpunkti būs izvietoti vietās, kur pirms daudziem gadiem pletās lieli izcirtumi, bet tagad tos klāj dažāda vecuma  jaunaudzes. Nedarbus gan te arī ir pastrādājusi aizgājusī ziema, kad no sniega svara daudzviet ir lūzušas priežu galotnes un vietumis šos  postījumus nāksies šķērsot arī jums. Citādi skaistais un ar dažādu reljefu bagātais apvidus piedāvās “īstu orientēšanos”, kur daudzos distanču posmos liela nozīme būs  “ceļu“ izvēlei starp kontrolpunktiem. Lai nesabaidītu tos, kas orientējas vēl ne pārāk pārliecinoši un jaunāko grupu dalībniekus, tad jums, tāpat kā līdz šim, distanču grūtības pakāpe būs vienkārša.

Šajā kārtā būs arī kāds īpašāks notikums, jo šajā pat apvidū tiks atklāts orientēšanās apmācības poligons un veicot distances, šur un tur  redzēsiet arī stacionāros kontrolpunktus. Turpmāk poligons būs pieejams ikvienam un jebkurā laikā. Kartes būs pieejamas pēc rītdienas atklāšanas.

Kartes mērogs visām grupām šoreiz būs 1:10 000 un augstumlīknes ir ik pēc 2,5m.

Ceram, ka vēsais laiks, ko mums prognozē sinoptiķi,  nebūs nopietns šķērslis, lai atkal kuplā pulkā satiktos starta vietā!? Nu, tad tiekamies!

STARTA VIETA - https://maps.app.goo.gl/GEusFWsqZMcm85Vi6

 

Lasīts 600 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 13 maijs 2024 21:45
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne