Pirmdiena, 13 maijs 2024 10:28

5.KĀRTA jeb 3 VIENĀ

Uzrakstīja

Tā šoreiz gribas teikt par mūsu otrdienu orientēšanās seriālu, jau aicinot uz tā 5. kārtu.  “Horizonts” dod gan iespēju aizvadīt treniņu, gan sacensties un, kas galvenais, labi un interesanti pavadīt laiku vai precīzāk būtu teikt, aktīvi atpūsties pēc darba dienas.

Kā jau sezonas sākumā tika solīts, tad ik pa brīdim 40-tās sezonas kārtas norisināsies vietās, kur tās tika organizētas pat vairāk nekā trīsdesmit gadus atpakaļ. Jāatzīst, ka ne visi senāko dienu apvidi vairs ir izmantojami sacensību organizēšanai, kā galvenais faktors ir šajās teritorijās veiktā mežu izciršana. 

14.maija kārtas vieta  “Galdu sila” apkārtnē netālu no Karvas nebūt nav izņēmums, bet interesantais un izaicinošais vēsturiskais apvidus vēl šoreiz ļāva veidot distances un šeit aizvadīt sacensības.

 Šajā kārtā pirmo reizi sezonā būs jāveic vidējā distance ar tai raksturīgo specifiku. Ceru, ka būs interesanti gan pieredzējušajiem orientieristiem, gan tiem , kas tikai nesen ir sākuši nodarboties ar orientēšanos!

Iepriekšējās 2. kārtās tika dota iespēja sacensties finiša sprintā un pacīnīties par Horizonta “kalnu karaļa” titulu.

Lūk labākie “sprinteri” pa grupām – Dārta Pauliņa, Sanita Sproģe, Džeina Sirmā, Renārs Lārmanis, Pēteris Supe un Uldis Klepers.

Par “Kalnu karaļa” titulu bija jāpacīnās iepriekšējā kārtā uzskrienot Katiņkalnā. To šoreiz visātrāk ir izdarījusi  Elizabete Stafecka un Uvis Sproģis, tā  iegūstot nomināciju Horizonta “Kalnu karaliene” un  “Kalnu karalis”! Balvas būs saņemamas 5. kārtas sacensību centrā.

14.maija novakarei laika prognoze ir ļoti patīkama un tie, kuri līdz šim  kā iemeslu neatbraukt uz Horizontu ir minējuši nepatīkamos apstākļus, šķiet šoreiz vairs ar šo faktoru atrunāties nevarēs?! Uz tikšanos  “Galdu silā”!

Paraugā rītdienas apvidus 1991.gada karte!

Lasīts 258 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 13 maijs 2024 10:29
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne