Svētdiena, 04 Jūlijs 2021 16:13

SKRIEŠANAS CIENĪTĀJU CILTS - TIEKAMIES JAU 8.JŪLIJĀ!

Uzrakstīja

Pēc kārtīgas izskriešanās Tempļa kalna parkā, tagad skriešanas seriāls pārceļas uz Muižas parku, kur dažādās trasēs tiks aizvadītas trīs kārtas.

8.jūlijā 2.kārtā tiksimies trasē, kas būs iekārtota ļoti netālu no Pomonas tempļa. Atliek vien dalībniekiem novēlēt vēl kārtīgi patrennēties, lai uzlabotu savus pirmās kārtas rezultātus! Tikšanās kā ierasts no pulksten 18 - 20.

Starta vieta  - https://goo.gl/maps/AupVMdJXbU54qQYy9

Un zemāk - neliels 1.kārtas foto atskats!

 

Lai seriāla kārta varētu notikt raiti un bez liekas aizķeršanās, atgādināsim vairākas norises detaļas, kuras lūgums atcerēties!

  • Dalībnieki, kuri 1.kārtā saņēma starta numurus, tos šodien OBLIGĀTI paņem līdzi uz startu un ar šiem numuriem arī startē. Vēlreiz atgādinām, ka starta numuru piestiprina krekliņa priekšpusē, vēlams krūšu augstumā.
  • Piesakoties startam jums jau iepriekš ir jābūt pārliecībai par distanci, kuru skriesies šīs dienas kārtā, lai bez domāšanas to variet nosaukt sekretariātā.
  • Lūdzu ievērojiet, ka startējot vai kopā skrienot (un nūjojot) vairākiem dalībniekiem, ir jāatstāj brīva trases daļa, lai jūs bez kavēšanās var apdzīt ātrāk skrienošie dalībnieki!! Nepieciešamības gadījumā atskatieties, vai jūs kāds negatavojas apdzīt.
  • Sacensību vietā būs pieejama pārvietojamā tualete.
  • Tāpat lūdzam padomāt un paņemt līdzi ūdeni vai kādu citu atspirdzinājumu ar ko veldzēt slāpes pēc finiša.

 

REZULTĀTI IR PUBLICĒTI - https://www.aluksneok.lv/images//aluksnes-pavasaris/2021/rezultati-2021/2.karta_rezultati_precizeti.pdf

KOPVĒRTĒJUMS pēc 2.kārtas - https://www.aluksneok.lv/images//aluksnes-pavasaris/2021/rezultati-2021/kopvertejums_2.karta.pdf

 

 

Lasīts 651 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 11 Jūlijs 2021 12:52
©1984-2021 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne