Pirmdiena, 28 Jūnijs 2021 06:08

SKRIEŠANAS SERIĀLS "IZSKRIEN VASARU" - JAU JŪLIJĀ

Uzrakstīja

Esiet sveicināti skriešanas un nūjošanas cienītāji!

Iecīnītais un populārais skriešanas seriāls „Alūksnes pavasaris” šogad savu startu tā arī nesagaidīja....., bet skrējēju vēlme tikties un izbaudīt skriešanas prieku kopā ar draugiem un paziņām ir palikusi, tādēļ ir nolemts organizēt saīsinātu seriālu „Izskrien vasaru”! Organizatori jūs jūlijā aicina uz piecām seriāla kārtām mūsu pilsētas parkos iekārtotajās distancēs, lai tā kopā izbaudītu skriešanas prieku un azartu. Tāpat kā pērn, arī šogad būt kopā ar skrējējiem tiek aicināti nūjošanas cienītāji!

Visa mēneša garumā pavisam notiks 5 posmi, kuri risināsies ceturtdienās no pulksten 18 līdz 20 un katru reizi citā vietā mūsu parku teritorijā. 

Uz tikšanos distancē!

 

Patiess prieks bija Jūs visus vakar satikt! Un ogranizatori saka paldies par atsaucību un to, ka ieguldītais darbs bija vajadzīgs. Un gatavojamies, arī nākamajā kārtā - nākamo ceturtdien - būs ko darīt!

Un gaidām pulciņā arī visus tos, kas nepamanīja, nokavēja utt...

REZULTĀTI - ir sadaļā ALŪKSNES PAVASARIS - AP REZULTĀTI - Alūksnes pavasaris 2021 - 1.kārta (kā atceramies, tāds pamatnosaukums šim pasākumam līdz šim gadu gadiem ir bijis...)

https://www.aluksneok.lv/images//aluksnes-pavasaris/2021/rezultati-2021/1.karta_rezultati.pdf

Un, ja ir kas piebilstams, tad, lūdzu droši rakstiet uz aluksne.sports@inbox.lv 

 

PUNKTU TABULA sievietēm - ŠEIT

PUNKTU TABULA vīriešiem - ŠEIT

Lietu skaidrībai jāsaka, ka te pievienotās ir pārrkastītās punktu tabulas un tās ir ar distancēm līdz 5000m. Ja ir īpaša interese - var iegūt arī mašīnrakstā rakstītās oriģinālās ar visu distanču puntiem. Bet, kas vēlēsies, tendences saprast varēs!

 

 

Lasīts 923 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 02 Jūlijs 2021 12:59
©1984-2021 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne