Sestdiena, 17 Maijs 2014 17:36

Ielūdz Gaujiena! Horizonta 6.kārta

Uzrakstīja

Pirms sākās aktīvā orientēšanās kustība Alūksnes pusē zem nosaukuma Horizonts, bija laikam arī nepieciešams kāds pamatojums, lai ar to varētu nodarboties regulāri. Tieši Gaujienā, vēl tālajā 1983.gadā, Edmunds Zvaigzne uzzīmēja karti (liekas tā bija pa pusei nopietnā pirmā krāsainā karte Alūksnes rajonā), kurā arī aizsākās jauno orientieristu apmācība un tika sarīkotas arī dažas sacensības. Te pirmsākumi meklējami nu jau vienām no lielākajām sacensībām Latvijā - „Malienas kauss”.

            Tieši šajā apvidū risināsies Horizonta 6.kārta, ar finiša un starta vietu blakus Melderīša ezeram. Marķējums uz sacensību vietu būs no Virešiem, „Pagrieziens uz Gaujienu”.

            Dalībniekus gaidīs savdabīgs apvidus- gan Gaujas stāvie krasti ar bagātīgiem gravu sazarojumiem, gan gandrīz līdzens apvidus ar daudziem purviņiem un sīkiem grāvīšiem pārējā apvidus daļā. Skrienamība pārsvarā no vidējas līdz labai.

Iepriekšējā kārtā divās distancēs t.i. (VA, V35, V18) un (SA, S35, S18) dalībnieki sacentās bar balvām, kuru izcīņai bija dots nosaukums „Lielā lāča ķepas balva” un par šo balvu īpašniekiem kļuva: Artūrs PAULIŅŠ - VA (OK Azimuts), Ilgvars CAUNE - VA (OK Azimuts) un Jānis UMURS –VA (Alūksne/Ape OK), bet dāmu sacensībā uzvarēja Daiga KRĒSLIŅA – SA (OK Pūznis), Margita GRĪNBERGA – SA (Alūksne/Ape OK) un Inese ŽĪGURE - SA (Alūksne/Ape OK). Balvas varēs saņemt šajā kārtā sacensību centrā.

Tiekamies atkal!    
Lasīts 3 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt