Pirmdiena, 17 Jūnijs 2024 13:14

10 - LĪGO SVĒTKU KĀRTA MURATA EZERA APKĀRTNĒ

Uzrakstīja

 Klāt arī Horizonta 40-tās sezonas 10-tā otrdiena! Vasara jau pilnbriedā, tepat jau arī Līgo svētki un mūsu seriāls uz kādu laiku iepauzēs, lai ar jums tiktos augustā.

Šī kārta risināsies tiešā Latvijas-Igaunijas pierobežā. Sacensību centrs atradīsies netālu no auto ceļa Ziemeri – Veclaicene pie mājām “Saliņas”. Gan jau kāds šo vietu vēl atceras no 2015.gada “Malienas kausa” sacensībām. 

Netālā robežezera Murata apkārtne (pēc sacensībām iesakām turp aizbraukt) orientieristiem piedāvās visdažādākā tipa apvidu, sākot no līdzeniem sūnu purviem ar tajos esošajiem nelielajiem pauguriņiem, līdz nopietnām un tehniskām reljefam formām, kuras piesegtas ar “dažādu zaļo krāsu”! Būs interesanti un aizraujoši, bet kā lielākajā daļā Alūksnes augstienes apvidu, arī šeit dalībniekiem “deju grīdu” solīt nevar…..

Saulgriežu un Līgo svētku tuvums pamudina arī uz vienu otru patīkamu aktivitāti, un par to šajā kārtā būs parūpējies uzņēmējs Raivis Cekuls, kura uzņēmums ZS “Saltupji” dāvās grupu V50 un S50 uzvarētājiem “Medus tortes”! Raivis ir izvēlējies tieši šīs kategorijas grupas, jo arī pats tajās startē un tieši šis vecums ir tie, kas kā bērni iesāka savas gaitas Horizontā, kas daļai jau ir kļuvis par dzīves stilu mūža garumā. Tortes varēs saņemt nākamajā dienā Alūksnes tūrisma centrā.

STARTA VIETA - 57.570190,27.042881 

https://maps.app.goo.gl/L7p8bJYakJEoFt7Y7

Tiekamies, orientējamies un, lai jums visiem jauka vasara!

 

Lasīts 127 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 17 Jūnijs 2024 18:35
Vairāk šajā kategorijā: « 9.KĀRTA - BLAKUS ALŪKSNES EZERAM
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne