Ceturtdiena, 06 Jūnijs 2013 13:53

Finišējis Latvijas čempionāts

Uzrakstīja

Tikai pirms dažām dienām noslēdzās viena no nozīmīgākajām šīs sezonas sacensībām – Latvijas čempionāts sprintā un garajā distancē.

Droši vien, ka sarunās vēl orientieristi pārrunā un atceras spraigās sacensības sprintā Alūksnē un garās distances pārbaudījumu Veclaicenē. Kā organizatoriem čempionāta sarīkošana klubam bija gan liela atbildība, gan gods rīkot, kā arī apziņa par lielo darba apjomu, lai sacensības izdotos. Pamati čempionāta sekmīgai norisei tika likti jau pagājušā gada rudenī, kad tika sākts sagatavot čempionāta karšu materiāls.

 

Čempionāta dienās savā vietā bija sacensību arēnu ierīkotāji – Sarmis Āboliņš, Jānis Umurs, Gints Teterovskis, Aleksejs Solovjovs, distančnieki Uldis Bertuks un Uldis Vērdiņš, sekretariāts Ivetas Veļķeres vadībā, auto stāvlaukumu pārzinātāji - Dāvis Augulis un Viesturs Zaķis, tāpat apbalvošanas brigāde, atspirdzinājuma punktu pārzinātāji un vēl daudzi citi. Liels paldies visiem,

Tagad, kad sacensības noslēgušās, mēs ceram, ka startējošie sacensībās guva patīkamas emocijas pārbaudot un salīdzinot savus spēkus ar konkurentiem, tā noskaidrojot šī gada spēcīgākos daudzās jo daudzās vecuma un meistarības grupās.

Spraigajās sacensībās labi startēja vairāki mūsu kluba dalībnieki. Vispirms jau apsveicam Edgaru Bertuku ar iegūto bronzas godalgu sprinta distancē un lielisko uzvaru garajā distancē izcīnot zelta medaļu. Labs starts arī otram mūsu otram elites grupas dalībniekam Jānim Kūmam, 6.vieta sprintā un 5.vieta garajā distancē. Abi sportisti ir Latvijas izlases kandidāti startam Pasaules čempionātā Somijā, kas risināsies jūlija sākumā.

Ar labiem rezultātiem iepriecināja arī Toms Dandens izcīnot uzvaru garajā distancē V21 B grupā, tāpat šajā distancē Līva Veļķere SA grupā ierindojās 2.vieta, Jānis Umurs V21 A ieguva 4.vietu, šajā pat grupā Zemgus Žagata bija 5.vietā, bet Austrim Kalniņam V12 grupā 6. vieta un vēl Jānim Veļķerim 7.vieta.

Čempionāts noslēdzies, priekšā jauni starti. Uz tikšanos novada čempionātā 11.jūnijā pie Meistara ezera.

 

Lasīts 3710 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt