Svētdiena, 25 Augusts 2019 19:17

VĒL 5 KĀRTAS UN ĀTRĀKIE GARAJĀ ETAPĀ

Uzrakstīja

Ar prieku varam informēt, ka atlikušajās šīs sezonas HORIZONTA kārtās dalībniekus sagaidīs interesanti, ļoti skaisti un orientēšanās sportam pievilcīgi apvidi. Kā saldais ēdiens sezonas izskaņā būs iespēja orientēties šī gada KĀPAs kartēs, un tas īpaši izaicinoši varētu būt tiem, kuri Kāpas 3-dienās nemaz nepiedalījās! Pie reizes iesaku arī tiem, kas kādreiz ir domājuši izmēģināt spēkus orientēšanā vai aizrauties ar šo sporta veidu, tad nu šīs varētu būt tās kārtas un sacensību vietas, kad ir īstais laiks sākt!

  

 Un tā 14.kārta 27.augustā aicina jūs uz Ziemeru pusi, kur distances būs skaistā priežu mežā netālu no Vaidavas upes. Vēršam uzmanību, ka dalībniekiem, kas dosies uz kārtu no Alūksnes, jābrauc caur Māriņkalnu un, tad tālāk uz Ziemeriem, jo pāri Vaidavas upei uz Alūksnes  - Ziemeru ceļa notiek tilta būvniecība un to patreiz šķērsot nav iespējams.

Nepielūdzami tuvojas rudens un dienas kļūst arvien īsākas un īsākas, tādēļ savu startu kārtās neatlieciet uz pēdējo brīdi, it īpaši tas attiecināms uz kārtām, kas risināsies 10., 17., un 24., septembrī, kad vēlams doties distancē līdz 18.30 vai nedaudz agrāk!

Starta vietas atrašanās vieta - ŠEIT

Tiekamies meža stadionā!

UN GARĀ ETAPA REZULTĀTI - ŠEIT

Lasīts 793 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Augusts 2019 18:27
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt