Pirmdiena, 15 maijs 2017 21:56

AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTS

Uzrakstīja

Atkal jau ir aizvadīts viens no nozīmīgākajiem novada sporta dzīves pasākumiem šajā gadā - Latvijas čempionāts orientēšanās sportā garajā distancē Veclaicenē, kurā pieteikušies bija 574 dalībnieki. Čempionāts veiksmīgi aizvadīts, bet lai tā notiktu, nepieciešama ļoti liela un stipra komanda. Sacensības notika sadarbojoties OK Alūksne, Latvijas Orientēšanās federācijai, SIA O-Latvija,  Alūksnes novada pašvaldībai un Veclaicenes pagasta pārvaldei. Lai pasākums izdotos,

tika ieguldīts ne mazums darba daudzu mēnešu garumā un, lai visus nosauktu, saraksts būtu ļoti garš, bet tā pat - pirmais jau pateicība saimniekiem - veclaiceniešiem par viesmīlību un atbalstu, tad visam tiesnešu korpusam - gan tiem, kuriem darba pienākumi tika iedalīti krietni pirms sacensībām, gan tiem, kurus uzrunājām, un kas neatteica savu roku pielikt pēdējā vakarā.

Bet viss jau turpinās un tiekamies jau rīt, 5.kārtā, kur gaida ātrs, labi skrienams, ar dažādām reljefa formām bagāts priežu mežs, kurā par kārtas norisi rūpēsies Māris. 

Līdz otrdienai!

Lasīts 4537 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 19 Februāris 2019 14:50
©1984-2024 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas.
Izstrādāja OK Alūksne