Otrdiena, 25 Oktobris 2016 23:20

Orientēšanās sezonas noslēgums 5.novembrī

Uzrakstīja

Dienas kļūst arvien īsākas, stipri mazāk palicis orientēšanās sacensību, nemaz nerunājot par HORIZONTU, kas savu sezonu noslēdzis jau krietnu laiku atpakaļ. Šajā kontekstā ir palicis vēl viens pasākums, proti - laureātu sveikšana un orientēšanās sezonas noslēguma ballīte. Kā liecina datums virsrakstā, tad šis pasākums notiks jau 5.novembrī, Apes novada atpūtas kompleksā „Melderos” sk. pasākuma atrašanās vietas karti (netālu no Grūbes HES) - KARTE 

Aktivitātes sāksies jau no pulksten 14.30 ar iespēju ikvienam veikt vēl nebijušu, uzsveru ne-bi-ju-šu - vienu no dažāda 3 garuma orientēšanās distancēm. Kā jau pienākas, pie balvām katrā distancē tiks abu dzimumu trīs ātrākās un ātrākie!! Pēc distances veikšanas no pulksten 16 būs iespēja karsēties somu pirtī un pēc tam, tīri saprotams, sākt gatavoties vakara oficiālajai daļai, kura sāksies pulksten 18. Tie, kas dažādu iemeslu pēc neizvēlēsies veikt distanci, ierašanos „Melderos” tāpat saplānojiet tā, lai nenokavētu apbalvošanas sākumu.

Šogad noslēguma pasākuma laikā sagaidāmas arī daudz un dažādas aktivitātes, gan ar līdzdarbošanos, gan ar līdzi jušanu – esiet gatavi! Bet tagad, kas vajadzīgs no pašiem – vispirms līdzi jāņem klasiskais groziņš ar sev un draugiem tīkamām kulinārajām izšķērdībām, nedaudz ko samaksāt par dalību vakarā, kas būs 5 eiro no pieaugušajiem un 2 eiro no jauniešiem (domāts  līdz 18 gadu vecumam), nu un, ja ir kas tāds no savas sportiskās sezonas, kuru varētu parādīt arī citiem. Būs taču forši?!

Nu un reģistrēties gan pasākumam vajadzētu iepriekš, un ne vēlāk kā līdz 3.novembra vakaram – aluksne.sports@inbox.lv

Lasīts 8257 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 22 Februāris 2019 16:31
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt