Sestdiena, 08 Augusts 2015 21:29

MĒS ESAM GATAVI!

Uzrakstīja

Tikai nedēļa atlikusi līdz „Malienas Kausu” sacensību sākumam un lielākā organizatorisko darbu daļa jau paveikta. Ir glīti saposta sacensību arēna, kurā iezīmētas vietas auto stāvlaukumiem, tirdzniecībai un citām aktivitātēm. Laba ziņa ir tā, ka teritorijā izdevās piemeklēt vietu, kur sacensību otrajā dienā daudzām grupām būs arī skatītāju kontrolpunkts. Tāpat noslēgusies kontrolpunktu vietu marķēšana. Kopumā mežs vasarā šajā apvidū ir ļoti, ļoti izaicinošs. Te netrūkst ne priežu silu, ne grūti šķērsojamu jaunaudžu un izcirtumu, ne maigā sūnā ietērptu purvu, kuri vietām gan ir arī slapji un „netīri”. Kas vēl šajā teritorijā ir interesanti, ka kartes teritorijā saplūst divas reljefa ziņā atšķirīgas daļas. Ir jūtams gan Veclaicenes pauguraines tuvums, gan Vaidavas upes zemiene, kur reljefs ir lēzens un neizteikts. Vizuālam ieskatam pievienotas foto no apvidus un pilsētas jaunumiem. Garlaicīgi nebūs un vajadzēs parādīt arī stingru sportisku raksturu!

Arī „Malienas Kausu” labākajiem paredzētās medaļas jau ir nonākušas pie organizatoriem. Tās mērojošus gana tālu ceļu, jo šogad tika kaldinātas Sāremā salas galvaspilsētā Kūresārē.

Jūs gaida arī Alūksne. Noteikti savādāka, sakoptāka, mūsdienīgāka un interesantāka nekā iepriekš. Skati: http://visitaluksne.lv/

Īpašs pārsteigums būs visu grupu pirmās sacensību dienas uzvarētājiem, kuri Alūksni varēs apskatīt vai nu vizinoties pa Alūksnes ezeru ar plostu „Kaija” profesionāla gida stāstījuma pavadībā vai uzkāpjot jaunajā skatu tornī Tempļa kalna parkā.

Lai pabūtu ar pilsētu, tur atpūstos, atbrauciet, jau piektdien vai „neskrieniet” atpakaļ uz mājām pēc pirmās sacensību dienas. Ir romantiski pabūt ar Alūksni arī tad, kad jau ir satumsis un ielās iedegas spuldzes...

Mēs jūs jau gaidām!

Lasīts 3072 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt