Pirmdiena, 13 Jūlijs 2015 21:24

MALIENAS KAUSU distances jau ir izplānotas!

Uzrakstīja

Pabeigts pats svarīgākais orientēšanās sacensību sagatavošanas posms - tā ir distanču plānošana. Tā, savdabīgajā un pēc apvidus rakstura tik dažādajā Murata ezera apkārtnē sacensību dalībniekus gaidīs 14 distances 1.dienā, kad risināsies sacensības vidējā distancē un 16 distances 2.dienā, kad risināsies iedzīšanas sacensības garajā distancē. Pirmajā dienā paredzēti divas starta vietas. Pirmais starts, no kura sacensību uzsāks praktiski visu grupu dalībnieki, izņemot MW 8-10 grupas, atradīsies 1.7km no sacensību arēnas, bet pieminēto jaunāko dalībnieku starta vieta būs tiešā sacensību arēnas tuvumā.

Iedzīšanas sacensībās būs tikai viena starta vieta un tā atradīsies tur par, kur pirmajā dienā startēs MW 8-10 grupas.

Šogad iespējams dalībnieku transportu izvietot trijos stāvlaukumos. Paredzēts, ka tie, kuri vēlēsies savu auto novietot pavisam netālu no finiša koridora, maksa par stāvvietu būs 50 centus dārgāka nekā pārējās vietās.

Šogad atkal 1.dienas uzvarētājus gaidīs savdabīga balva, jau zināmais ceļojums ar motorizēto plostu „Kaija” pa Alūksnes ezeru vai būs iespēja uzkāpt pavisam nesen atklātajā skatu tornī Alūksnē, Tempļakalna pussalā. Domājam, ka ir vērts pacīnīties par uzvaru jau pašā sacensību sākumā.

Un nobeigumā vēl informācija tiem, kuri paredzējuši nakšņot teltīs. Teltis varēs celt turpat sacensību arēnas tuvumā, kādā no zemnieku saimniecības „Saliņas” jaukajām pļaviņām.

Uz tikšanos jau pēc mēneša Alūksnes pusē! Mēs jūs jau gaidām tagad!

Lasīts 2248 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt