Pirmdiena, 02 Septembris 2013 14:08

Finišējušas X klubu stafetes

Uzrakstīja

Ar 65 komandu dalību, kas ir jauns sacensību komandu rekords, Garkalnes apkārtnē risinājās iecienītās klubu stafešu sacensības, kuras šoruden jau svinēja mazu jubileju, jo sacensības notika desmito reizi. Šoreiz bez pašmāju komandām bija ieradušies arī igauņi ar komandām no Pōlvas un Vōru.

Alūksne/Ape OK šajās sacensībās pirmo reizi startēja ar divām komandām. Mazlietiņ atskatoties vēsturē jāatzīmē, ka klubam ir gājis dažādi, jo esam ierindojušies arī 3.vietā, tāpat bijuši sestajā un septītajā vietā. Pērn ieguvām 13.vietu un tas, tad arī bija šī gada komandas starta numurs.

 

Pirmās komandas sastāvs pa etapiem izskatījās šādi: Atis Dandens, Māris Vabulnieks un Jānis Veļķeris, Atis Kalējs, Uldis Bertuks un Vilnis Veļķeris, Austris Kalniņš, Inese Žīgure un Līva Veļķere, Mikus Žagata. Šoreiz sacensību apvidus lielas orientēšanās prasmes neprasīja, toties skriet ātri gan bija jāvar un šādā sacensībā visu laiku atradāmies starp astoto un divpadsmito vietu. Nenoliedzami, ka steigā vairākas konkurentu komandas pamanījās atzīmēties arī ne savos kontrolpunktos, kas mums ļāva pat sacensību izskaņā dažas vietas pakāpties augšup. Lai vai kā, pateicoties visas komandas biedru stabilajam sniegumam, sasniedzām atzīstamu rezultātu, ierindojoties augstajā desmitajā pozīcijā.

Sekmīgi startēja arī kluba otrā komanda, kuras galvenais uzdevums bija savu spēju robežās visiem veikt savus etapus, tas arī izdevās un komanda finišēja 42.vietā.

 

Lasīts 4769 reizes
©1984-2020 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt