Pirmdiena, 09 Aprīlis 2018 08:57

SĀKAM... UN JAU IESĀKĀM!

Uzrakstīja

Kā ierasts, arī rīt otrdienas pēcpusdienā uzsāksies garā 2018.gada orientēšanās seriāla “Horizonts” sezona. Pavisam tiks aizvadītas 16. seriāla kārtas, kuras notiks visdažādākajās vietās, bet pirmo reizi visā sacensību pastāvēšanas vēsturē šogad seriāls aizsāksies ar sprinta distancēm pa Alūksnes senatnīgāko daļu. Sacensību centrs atradīsies pie kultūras centra un turpat blakus būs starta un arī finiša vieta (sk. foto un kartē). 

 


Sacensībās tiks izmantota jauna sprinta karte, kas sagatavota tieši šī gada pirmajai HORIZONTA kārtai. Gribas uzreiz atgādināt un lūgt neaizmirst par sacensību noteikumu ievērošanu un drošību skrienot pa pilsētu! Galvenais – nekādā gadījumā nešķērsojiet tās teritorijas, kas kartē attēlotas ar olīvzaļu krāsu, nedrīkst šķērsot (kāpt pāri) žogiem, mūra sētām un sarkanām rūtiņām attēlotiem laukumiem, kas var būt bīstami un nedroši jūsu veselībai. Tā kā sacensības risināsies pa pilsētu, ievērojiet satiksmes noteikumus, dodiet ceļu automašīnām u.c. transporta līdzekļiem! Latvijas orientēšanās federācijas mājas lapā no šī gada ir izveidota speciāla sadaļa „Kur orientēties Latvijā”, tajā ikviens detalizēti un sīki var atrast sacensību atrašanās vietu, nu, ja vien nav slinkums vai laika trūkums to izdarīt pirms došanās uz izvēlēto sacensību......  Lai visiem izdevusies un aizraujoša 2018.gada orientēšanās sezona!! Uz tikšanos meža stadionos!!

REZULTĀTI, KĀ VIENMĒR, TIEK PUBLICĒTI PĒC KĀRTĒJĀS OTRDIENAS VĒLĀ VAKARĀ, SKATĪT 
HORIZONTS - SEZONAS REZULTĀTI - TĀLĀK JAU REZULTĀTI, SPLITI UN GRAFIKI!
Paldies par atkalredzēšanās prieku, cerams, ka palika pozitīvas emocijas no iesildošā sezonas starta, bet visu, kas bija sagatavots, laikam vislabāk raksturoja Vilņa teiktais pēc pēdējo KP uzlikšanas - ŠOVS VAR SĀKTIES, ko gan arī es sapratu tikai pēc finiša! :) 

Lasīts 3052 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 08 Februāris 2019 07:59
©1984-2020 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt