Ceturtdiena, 20 Aprīlis 2017 18:47

STARTĒJUSI HORIZONTA 33.SEZONA

Uzrakstīja

Horizonta 33.sezona 18.aprīlī tika uzsākta Apes pusē netālu no „Gaileņu karjera” pavisam ne ierastos laika apstākļos, jo zemi vietumis klāja neliels sniegs un sacensību laikā tas ik pa brīdim bija arī orientieristu ceļa biedrs. 

Protams, tiem, kas bija gaidījuši sezonas atklāšanu, tas nebija nekāds šķērslis, lai dotos kādā no 7 distancēm un kopumā 1.kārtā tie bija gandrīz 80 dalībnieki. Prieks, protams, par tiem, kas

bija nolēmuši pirmo reizi izmēģināt savu varēšanu orientēšanās sacensībās, pieveicot iesācēju grupas distanci vai arī veicot savam vecumam atbilstošo. Noteikti jāuzteic Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas skolēni, kas orientēšanās ābeces pamatus uzsāka apgūt skolotājas Zojas Ribušas vadībā.
Šajā reizē neiztika arī bez „milžu” cīņām A grupas vīriem, kurās nelielu virsroku par pārējiem guva Latvijas izlases orientierists no Grundzāles Artūrs Pauliņš. Patīkamu pārsteigumu šajā kārtā sagādāja mūsu viešņas turcietes Elif Avci dalība Horizontā. 
Gribas atgādināt, ka šī kārta bija viena no sešām „super” sērijas kārtām, kuras rezultātus ieskaitīja Alūksnes novada 2017.gada čempionāta vērtējumā. 

Otrā Horizonta kārta risināsies 25.aprīlī netālu no Strautiņiem. Sacensību karte ir gatavota 2010.gada Kāpas sacensībām, bet šajā ziemā tai ir klāt piezīmēta jauna teritorija, līdz ar to orientēšanās noteikti būs interesantāka un daudzviet kontrolpunkti apvidū atradīsies pirmo reizi. Nelielu, bet nepatīkamu pārsteigumu ar 2.kārtas sarīkošanu ir izspēlējis vēlais pavasaris, jo piebraukšana starta vietai no Strautiņiem praktiski nav iespējama sakarā ar neliela ceļa posma slikto stāvokli, kurš nav izbraucams, tādēļ tiek plānots, ka marķējums uz šo kārtu būs no Rezakas, braucot no Alsviķu puses. Noteikti sekojiet līdzi informācijai mūsu kluba mājas lapā, ja būs kādas izmaiņas, par to informēsim.

Uz tikšanos jau 25.aprīlī!

Lasīts 1914 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 19 Februāris 2019 13:15
©1984-2020 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt