Piektdiena, 22 Aprīlis 2016 22:19

NEPALAID GARĀM IESPĒJU PIEDALĪTIES ARĪ HORIZONTA 3.KĀRTĀ

Uzrakstīja

Sasniedzot finišu Horizonta 2.kārtā lielākais vairums dalībnieku bija gandarīti gan par savu veikumu, gan iespēju orientēties tik interesantā un patīkamā apvidū. Piedāvājam iespēju ieskatīties kā distances veikuši A grupas uzvarētāji - Artūrs Pauliņš un Anna Dvorjanskaja. Un kā lielākais notikums daudzajos gados rīkotajās "Horizonta"sacensībās jāmin fakts, ka 2.kārtā distancēs devās 4 valstu pārstāvji - Izraēlas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas.

Izaicinošs un aizraujošs apvidus orientieristus gaida arī HORIZONTA 3.kārtā. Nu jau vairāk nekā pirms 30.gadiem Alūksnes ezera ZA krasta apkārtnē, netālu no Lāsberģa, melnbaltā versijā te pirmo orientēšanās karti sagatavoja Edmunds Zvaigzne. Domāju, ka šī ir viena no vietām, kur sacensība ikvienam orientieristam gandrīz sākas it kā no jauna – esi tu šajā mežā startējis vai nē, jo ir tik viegli nozaudēt pārliecību ar savu atrašanas vietu starp daudzajiem pauguriņiem, purviņiem un ieplakām un vēl un vēl līdzīgajām situācijām dabā, kur sarežģītību ietekmē arī ne visai labā apvidus pārskatāmība un caurejamība.

Kādēļ jums tieši šeit vajadzētu izmēģināt savas orientēšanās prasmes? Tāpēc, ka šeit jau 1989.gadā risinājās populārās KĀPAS 3-dienu sacensības, te par Latvijas čempionu orientēšanās vidējā distancē tika kronēts divkārtējais Eiropas bronzas medaļu ieguvējs Mārtiņš SIRMAIS, te vienīgo reizi savā īpašumā Malienas Kausu izcīnīja Pasaules čempions Edgars BERTUKS. Vai ir vēl jautājumi?

Noskaņojieties ne pārāk garām distancēm, bet ar bagātīgu kontrolpunktu skaitu tajās gan. Jūsu sabiedrotais starta un finiša vietā, nenoliedzami būs Alūksnes ezera viļņu šalkas.

Tiekamies, tātad jau 26.aprīlī. Marķējums uz starta vietu sāksies no autobusu pieturas „Lāsberģis”. Ja kāds vēlas, tad starta vietu variet atrast arī savādāk -izmantojot Horizonta kārtu atrašanās shēmu.

Veiksmi distancē!

Lasīts 7039 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt