Pirmdiena, 18 Aprīlis 2016 22:16

AICINA HORIZONTA 2. kārta!

Uzrakstīja

             Pavasaris liekas tepat blakus, bet lieliem un platiem soļiem tas mūsu platuma grādus nesteidzas sasniegt. Jautājums, vai tas attur orientieristus doties distancēs laikam būs lieks, jo laika apstākļi nav šķērslis, lai nodotos savam iecienītajam sporta veidam.

              Lielajā orientēšanās karuselī iesaistījies arī HORIZONTS, un tā jau 19.aprīlī risināsies 2.kārta. Prieks par kuplo apmeklējumu 1.kārtā, kurā piedalījās 85 dalībnieki, un šo skaitu ir iespēja pārspēt, protams, ja tie, kas 1.kārtā neiedrošinājās vēl piedalīties, būs klāt šoreiz!

            Starta vieta izraudzīta 2010.gada Kāpas sacensību 2.dienas apvidū. Marķējums sāksies no šosejas Alūksne – Zeltiņi, apmēram 1 km pirms autobusu pieturas „Dzeņi” un vedīs līdz starta vietai gandrīz 3km.

Apvidus sacensībām ļoti savdabīgs, ar divām vidēji stāvām nogāzēm, uz kurām daudz dažādu ieloku, pauguriņu un ieplaku, kuras kādreiz, aptuveni pirms 12 000 gadu izveidoja šobrīd pēdējā mūžīgā sasaluma ledus kušanas ūdeņi. Starp šīm nogāzēm pa vidu mitra, bet pietiekami labi skrienama purvaina teritorija. Lai arī vietām, vairāku gadu garumā veikti pamatīgi mežu izstrādes darbi (arī uz sacensību dienu kartē nācās iekoriģēt 3 jaunus izcirtumus), tas sacensību sarīkošanu iespaido maz. Distanču veidotājs un KP izvietotājs dabā Uldis VĒRDIŅŠ ir apsolījis sacensību dalībniekiem sagādāt ne vienu vien labu un interesantu etapu un arī kopumā aizraujošas distances!

Uz tikšanos!

Lasīts 6461 reizes
©1984-2019 Alūksnes Horizonts. Visas tiesības rezervētas. Izstrādāja OK Alūksne

Meklēt