Overview

6H
4H


Sheet 1: 6H

Rezultāti – MARIENBURGAS ZELTA RUDENS’ 2017


















6H

2017.10.14






































Vieta NR Grupa Nosaukums Dalībnieki Laiks Punkti Sods REZ
Vieta grupā Vieta grupā Vieta grupā Vieta grupā
1 2306 MO6 Laid mums tur laimē diet Zigmunds Bībers Uldis Klepers
3:51:45 130
130
MO6 : 1








2 2302 MO6 Apakšgrāvja inspekcija Mārtiņš Krūze Guntis Šmaukstelis
3:57:16 130
130
MO6 : 2








3 2304 MO6 AS-i Power Pack Jānis Kalniņš Edgars Jurjāns
4:28:21 130
130
MO6 : 3








4 2811 XV6 2 slapji krekli Valters Kaminskis Anita Liepiņa
4:43:50 130
130
XO6 : 1 XV6 : 1





5 2804 XV6 PALEJU BUKI Andris Mireckis Alvita Mirecka
4:43:56 130
130
XO6 : 2 XV6 : 2





6 2502 XO6 Meža dīvainīši Elīna Masteiko Einārs Masteiko
4:47:51 130
130
XO6 : 3








7 2604 MV6 ATIP Armands Teteris Ivars Purviņš
5:02:41 130
130
MO6 : 4 MV6 : 1





8 2308 MO6 Prieka prizma Sandis Pētersons Didzis Rozenbergs
5:06:42 130
130
MO6 : 5








9 2303 MO6 Heinolix Atis Heinols Māris Heinols
5:12:31 130
130
MO6 : 6








10 2607 MV6 Lieliskie Harijs Meiers Ainārs Grīnvalds
5:14:09 130
130
MO6 : 7 MV6 : 2





11 2309 MO6 Slapjie pumpuri Aigars Čeksters Vilnis Frišfelds
5:21:30 130
130
MO6 : 8








12 2505 XO6 Liedagi-35 Fadejs Precinieks Zelma Preciniece
5:23:43 130
130
XO6 : 4








13 2606 MV6 Pēdas Mežā Māris Vabulnieks Raivis Kalniņš
5:27:56 130
130
MO6 : 9 MV6 : 3





14 2301 MO6 LĪDZ NIRVĀNAI Armands Broks Andis Locmelis
5:28:20 130
130
MO6 : 10








15 2508 XO6 Dimension-MJ Jānis Melbārdis Marta Tamane
5:34:50 130
130
XO6 : 5








16 2603 MV6 RS Aigars Putnis Juris Šlesers
5:38:26 130
130
MO6 : 11 MV6 : 4





17 2807 XV6 Mona V Baiba Ozola Jānis Nāgelis
5:48:47 130
130
XO6 : 6 XV6 : 3





18 2504 XO6 Tahikardija Ivo Zemturis Dace Blūma Raivis Blūms 5:52:05 130
130
XO6 : 7








19 3104 XSV6 Malači Uldis Pekuss Velga Buša
5:58:56 126
126
XO6 : 8 XV6 : 4 XSV6 : 1


20 2808 XV6 Gliemeža pēdējais izrāviens Jānis Riža Anda Grāpēna Aija Andersone 5:55:17 124
124
XO6 : 9 XV6 : 5




21 2601 MV6 Alnis brīvsolī Ilmārs Dukulis Arne Lūsis
5:59:43 120
120
MO6 : 12 MV6 : 5




22 2901 MSV6 ASIE PIPARI Ilmārs Kaulakans Juris Drunka
5:38:35 119
119
MO6 : 13 MV6 : 6 MSV6 : 1


23 2701 WV6 Skrējējpīles Inese Bērziņa Dina Alksne
5:44:32 118
118
WO6 : 1 WV6 : 1





24 2605 MV6 Atkal līst Arvīds Ozoliņš Māris Avotiņš
5:45:53 118
118
MO6 : 14 MV6 : 7





25 3105 XSV6 Durbes bizoņi Silvija Penkule Māris Penkulis
5:48:51 116
116
XO6 : 10 XV6 : 6 XSV6 : 2


26 2307 MO6 Sistēma darbojas Aldis Sebris Guntis Podnieks
6:00:26 117 -1 116
MO6 : 15







27 2702 WV6 Piedzīvojumu meklējot Vita Žukovska Jana Adata
5:24:15 115
115
WO6 : 2 WV6 : 2





28 2805 XV6 Paralēle IG Iveta Zāģere Guntis Koks
5:53:43 115
115
XO6 : 11 XV6 : 7





29 2503 XO6 SK Sigulda Normunds Kuzāks Aiga Rozenberga
5:42:40 114
114
XO6 : 12







30 2802 XV6 BEZ STRESA Viesturs Šlosbergs Santa Blūma Renārs Skudra 5:46:24 110
110
XO6 : 13 XV6 : 8





31 2801 XV6 ROMANICHI Romāns Koškins Ilva Koškina
5:47:43 110
110
XO6 : 14 XV6 : 9





32 2806 XV6 Saule pāri visam Videga Gaigala Kaspars Liepiņš
5:24:40 109
109
XO6 : 15 XV6 : 10
:



33 3402 XUV6 KĀPA VR Volli Kukk Ruta Kukka
5:50:21 109
109
XO6 : 16 XV6 : 11 XSV6 : 3 XUV6 : 1
34 2401 XO6 Trapa natans Mārtiņš Reizenieks Dina Nitiša
5:58:49 109
109
XO6 : 17





35 2001 MJ6 Gaujiena spridzina ! Austris Kalniņš Daniels Auziņš
5:53:39 107
107
MO6 : 16 MJ6 : 1



36 2809 XV6 Būdaskalns Aigars Dudelis Gunta Dudele
6:04:52 112 -5 107
XO6 : 18 XV6 : 12



37 2704 WV6 Dalīcega Līga Vabulniece Dace Ikšele
5:53:37 104
104
WO6 : 3 WV6 : 3



38 2305 MO6 GND STEREO Agris Reiznieks Dāvis Augulis
5:54:15 102
102
MO6 : 17





39 2101 WJ6 Benediktīns Arta Renāte Rulle Elvita Alksne
5:07:51 100
100
WO6 : 4



WJ6 : 1
40 2902 MSV6 Amatciems Viesturs Ziediņš Jānis Vīksne
5:39:13 97
97
MO6 : 18 MV6 : 8 MSV6 : 2

41 2602 MV6 Gaujstrauti Viesturs Dandens Sarmis Āboliņš
5:46:19 97
97
MO6 : 19 MV6 : 9



42 2507 XO6 SEPTĪTIE Anete Smilga Modris Šariņš
5:25:25 92
92
XO6 : 19





43 3001 WSV6 KĀ2 Sarmīte Vlodare Dace Saulīte
5:38:58 91
91
WO6 : 5 WV6 : 4 WSV6 : 1

Vieta NR Grupa Nosaukums Dalībnieki Laiks Punkti Sods REZ
Vieta grupā Vieta grupā Vieta grupā Vieta grupā
44 2703 WV6 Purva dzērvenes Ilze Heinola Inese Ozola
5:48:08 91
91
WV6 : 6 WV6 : 5


45 2402 WO6 Māsiņas Gunta Blūzma Maija Blūzma
5:50:23 91
91
WO6 : 7





46 3101 XSV6 Rolling Snails Ilze Laure Jānis Eglītis
5:52:26 91
91
XO6 : 20 XV6 : 13 XSV6 : 4

47 2403 WO6 Ilzene Inese Žīgure Dace Kārkliņa
5:34:30 90
90
WO6 : 8





48 3201 MUV6 Divi vechi Uldis Alksnis Jānis Biezais
5:52:32 90
90
MO6 : 19 MV6 : 10 MSV6 : 3 MUV6 : 1
49 2506 XO6 Vienalga Rūdolfs Rumba Laura Indrāne
5:38:37 87
87
XO6 : 21





50 2803 XV6 Tā gadās! Renāte Kārkliņa Ģirts Strujevičs
5:50:26 87
87
XO6 : 22 XV6 : 14



51 2509 XO6 ANNE Anne Jakovela Aigars Jakovels
4:12:10 86
86
XO6 : 23





52 2201 XJ6 GNVĢ - 12.B Bruno Krēsliņš Sabīne Russaka
4:57:55 86
86
XO6 : 24



XJ6 : 1
53 3108 XSV6 Otepää SK Liivi Parik Anti Parik
5:06:51 86
86
XO6 : 25 XV6 : 15 XSV6 : 5

54 3102 XSV6 Saknes pie ezera Agrita Pilābere Aivars Zāģers
5:33:06 86
86
XO6 : 26 XV6 : 16 XSV6 : 6

55 2404 WO6 Salaspils Zīriņi Ilze Putriņa Ieva Putriņa
5:33:11 86
86
WO6 : 9





56 3002 WSV6 SILVA Andra Melbārde Renāte Kokorēviča
5:39:50 86
86
WO6 : 10 WV6 : 6 WSV6 : 2

57 2706 WV6 Matrix Rota Šņuka Anda Lejasblusa
5:54:19 86
86
WO6 : 11 WV6 : 7



58 2102 WJ6 LAIMS Sindija Žīgure Laine Melece
4:06:48 80
80
WO6 : 12



WJ6 : 2
59 2810 XV6 Alvis miglā Aija Orniņa Marita Šalta Alvis Mats 5:37:04 77
77
XO6 : 27 XV6 : 17



60 2405 WO6 Good feelings Ieva Niedra Jūlija Irtiševa
5:52:57 63
63
WO6 : 13





61 3401 XUV6 DO Oskars Zīds Daina Zida-Celma
4:48:26 62
62
XO6 : 28 XV6 : 18 XSV6 : 7 XUV6 : 2
62 3103 XSV6 mēs pie Vēsmas Andra Jansone Aldis Zavickis
4:38:52 61
61
XO6 : 29 XV6 : 19 XSV6 : 8

63 2705 WV6 Iņ Jaņ Evita Zeile Indra Grūbe
4:50:39 61
61
WO6 : 14 WV6 : 8



64 3301 WUV6 SILANORA Silvija Segliņa Leonora Makarova
6:16:22 66 -17 49
WO6 : 15 WV6 : 9 WSV6 : 3 WUV6 : 1

Sheet 2: 4H

Rezultāti – MARIENBURGAS ZELTA RUDENS’ 2017








4H

2017.10.14


















Vieta NR Grupa Nosaukums Dalībnieki Laiks Punkti Sods REZ Vieta grupā
1 303 MO4 Born in 84 Didzis Šapkus Artūrs Vaselis
3:59:27 106
106 MO4 : 1
2 302 MO4 Gentlemen's Club Kristaps Pilskalns Viktors Saveļjevs
3:35:56 101
101 MO4 : 2
3 503 XO4 Ampēriņš Madara Apsalone Aleksandrs Riguns
3:57:00 95
95 XO4 : 1
4 402 WO4 Ozoliņas Zaiga Ozoliņa Anita Saulīte
3:09:05 86
86 WO4 : 1
5 505 XO4 ViVa Valerii Prosolkov Viktorija Brjuņina
3:33:47 86
86 XO4 : 2
6 508 XO4 Becis un tētis Mārtiņš Vimba Elizabete Vimba
3:41:46 86
86 XO4 : 3
7 406 WO4 Bet pa mierīgo Laura Igaviņa Līna Berga
3:55:22 86
86 WO4 : 2
8 304 MO4 KULTŪRA Jānis Veļķeris Oskars Laucis
3:56:35 81
81 MO4 : 3
9 405 WO4 EDALA Aija Denija Trēziņa Anna Emīlija Suta Liene Mālniece 3:51:12 80
80 WO4 : 3
10 408 WO4 Vilkaču mantinieces Ieva Nāgele, Aleksandra Fjodorova
4:01:15 81 -2 79 WO4 : 4
11 506 XO4 Meklējot rudeni Viesturs Zaķis Solvita Kivleniece- Šļivka
4:01:37 81 -2 79 XO4 : 4
12 502 XO4 Maldugunij pa pēdām Edgars Zaķis Anna Paturska
3:43:10 77
77 XO4 : 5
13 404 WO4 Meža Krizdoles Džaneta Suta Kristīne Suta
3:45:23 77
77 WO4 : 5
14 403 WO4 Bites citronos Inguna Eglīte Inga Vaļska
3:57:28 77
77 WO4 : 6
15 504 XO4 Vīngliemezis Pēteris Kokarēvičs Alise Mičāne Ivo Mičāns 3:43:27 76
76 XO4 : 6
16 401 WO4 SinSaTiNiJaTa Sintija Levica, Sanita Sproģe
3:48:26 74
74 WO4 : 7
17 4007 Family4 Putni Dārta Putne lvis Putnis Ilze Putne 3:51:34 74
74 Family4 : 1
18 301 MO4 Divi vienā Normunds Prazņicāns Kaspars Abuls
3:52:26 70
70 MO4 : 4
19 407 WO4 Marienburgas negudrās Iveta Veļķere Margita Grīnberga
3:50:25 68
68 WO4 : 7
20 4003 Family4 NoskrienZiemu.lv Roberts Treijs Krists Roberts Treijs
3:53:42 68
68 Family4 : 2
21 4005 Family4 Bebru laime Loreta Ķikuste Anete Ķikuste
3:55:39 67
67 Family4 : 3
22 4006 Family4 Rudens Leģendas Loreta Ķikuste Anete Ķikuste
3:55:43 67
67 Family4 : 4
23 4002 Family4 DAKO Karīna Harkina Ģirts Harkins Dzintars Harkins 3:56:18 67
67 Family4 : 5
24 4004 Family4 Es jau jā Laura Mazmača Ardis Mazmačs
3:52:22 64
64 Family4 : 6
25 4008 Family4 Vilki pastaigā Sanita Vilciņa Karlīna Vilciņa Marita Vilciņa 3:34:13 57
57 Family4 : 7
26 507 XO4 Rīteri Inese Arbeitere Valērijs Seļiverstovs
3:57:33 54
54 XO4 : 7
27 4001 Family4 Ejam nu Inese Broka Jolanta Broka Sandra Broka 4:05:06 33 -6 27 Family4 : 8