"HORIZONTS-2020" 9.kārta

2020.09.22.
Organiser : OK Alūksne/Ape
Cours Master : Uldis Vērdiņš
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [3.DIST] [S10] [S12] [S14] [S16]
[S35] [S45] [S55] [SA] [SB] [SC]
[SH] [V10] [V12] [V14] [V16] [V35]
[V45] [V55] [V65] [VA] [VB] [VC]
[VH]
VA Course (1): 18 KP 6.80 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3689 Raivis Kalniņš            Gaujiena   01:08:36
 2.  4020 Aldis Sebris              OK Pūznis  01:11:30 +02:54
 3.  4019 Jānis Umurs               NBS KS     01:21:41 +13:05
V35 Course (1): 18 KP 6.80 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3777 Māris Vabulnieks          Ape        01:16:32
V45 Course (2): 16 KP 5.40 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Aigars Dudelis            OK Azimuts 01:02:16
 2.  3711 Viesturs Zaķis            Jaunalūksn 01:23:03 +20:47
 3.  4010 Sarmis Āboliņš            Strautiņi  01:29:51 +27:35
 4.     0 Juris Rudītis             OK Azimuts 01:32:11 +29:55
 5.  3696 Raivis Cekuls             Z/S"Saltup 01:55:23 +53:07
        0 Ilmārs Brikmanis          OK Azimuts DQ      
     1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  DQ      
VB Course (2): 16 KP 5.40 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Arvis Solims              NBS KS     01:27:06
V16 Course (2): 16 KP 5.40 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD/Grun 01:01:40
SA Course (2): 16 KP 5.40 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
     3760 Sanita  Vilciņa           Alūksne    DQ      
S45 Course (3): 13 KP 4.80 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3682 Inese Žīgure              Ilzene     01:11:01
 2.  1963 Gunta Dudele              Azimuts    01:19:59 +08:58
 3.  3700 Iveta Veļķere             Alūksne    01:26:30 +15:29
 4.  3695 Anda Lejasblusa           ind.       01:29:30 +18:29
V55 Course (3): 13 KP 4.80 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  2626 Ēriks Ūdris               ZVOC       00:50:00
 2.  3727 Viesturs Dandens          Gaujiena   01:09:31 +19:31
3.DIST Course (3): 13 KP 4.80 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3767 Guntis Podnieks           Alūksne    01:08:13
 2.  4050 Jānis Frīdenbergs         Baisie eži 01:10:46 +02:33
 3.  4049 Ģirts Teilāns             Baisie eži 01:26:36 +18:23
 4.  4051 Agris Tomaševičs          Baisie eži 01:35:55 +27:42
V65 Course (4): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3601 Gunārs Auseklis           Individuāl 01:10:55
SB Course (4): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  4017 Margita Grīnberga         Alūksne    01:12:24
 2.  4052 Sanita Sproģe             Gaujiena   01:21:18 +08:54
 3.  3782 Alla Jaunzema             Strautiņi  01:37:04 +24:40
S55 Course (4): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3682 Ineta Riepniece           Gaujiena   01:23:58
 2.  3723 Ārija Bertuka             Strautiņi  01:30:32 +06:34
VC Course (5): 13 KP 3.60 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3703 Armands Lūkins            Lejasciems 01:00:29
 2.     0 Jānis Supe                Alūksne    01:30:47 +30:18
 3.  4053 Rolands Puriņš            Poliklīnik 01:37:33 +37:04
     3735 Mairis Rāts               Veclaicene DQ      
SC Course (5): 13 KP 3.60 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3605 Evita Zeile               Alūksne    01:35:46
 2.  3697 Astrīda Grīnberga         Alūksne    01:50:58 +15:12
 2.     0 Arita Prindule            Māriņkalns 01:50:58 +15:12
 4.     0 Ance Strakša              Alūksne    01:53:20 +17:34
S14 Course (5): 13 KP 3.60 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5111 Anete Stabiņa             Jaunsardze 01:14:24
SH Course (6): 11 KP 2.70 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  3698 Vita Vērdiņa              Alūksne    01:15:41
 2.     0 Guntra Kalniņa            Gaujiena   01:20:44 +05:03
        0 Anda Cekule               Z/S Saltup DQ      
V12 Course (6): 11 KP 2.70 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Raivis Ternovs            Alūksne    01:25:01
 2.     0 Pēteris Supe              Alūksne    01:25:09 +00:08
S12 Course (6): 11 KP 2.70 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:54:49
V10 Course (7): 6 KP 1.20 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Marsels Lūkins            Lejasciems 01:05:14
 2.     0 Ralfs Strodāns            Alūksne    01:05:52 +00:38
 3.     0 Everests Lūkins           Lejasciems 01:06:18 +01:04
#1 Course (VA,V35): 18 KP 6.80 km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3689 Raivis Kalniņš            Gaujiena  VA         01:08:36
 2.  4020 Aldis Sebris              OK Pūznis VA         01:11:30 +02:54
 3.  3777 Māris Vabulnieks          Ape       V35        01:16:32 +07:56
 4.  4019 Jānis Umurs               NBS KS    VA         01:21:41 +13:05
#2 Course (V45,VB,V16,SA,S35): 16 KP 5.40 km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD/GrunV16        01:01:40
 2.     0 Aigars Dudelis            OK AzimutsV45        01:02:16 +00:36
 3.  3711 Viesturs Zaķis            JaunalūksnV45        01:23:03 +21:23
 4.     0 Arvis Solims              NBS KS    VB         01:27:06 +25:26
 5.  4010 Sarmis Āboliņš            Strautiņi V45        01:29:51 +28:11
 6.     0 Juris Rudītis             OK AzimutsV45        01:32:11 +30:31
 7.  3696 Raivis Cekuls             Z/S"SaltupV45        01:55:23 +53:43
        0 Ilmārs Brikmanis          OK AzimutsV45        DQ      
     3760 Sanita  Vilciņa           Alūksne   SA         DQ      
     1968 Māris Stabiņš             Grundzāle V45        DQ      
#3 Course (S45,V55,S16,3.DIST): 13 KP 4.80 km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  2626 Ēriks Ūdris               ZVOC      V55        00:50:00
 2.  3767 Guntis Podnieks           Alūksne   3.DIST     01:08:13 +18:13
 3.  3727 Viesturs Dandens          Gaujiena  V55        01:09:31 +19:31
 4.  4050 Jānis Frīdenbergs         Baisie eži3.DIST     01:10:46 +20:46
 5.  3682 Inese Žīgure              Ilzene    S45        01:11:01 +21:01
 6.  1963 Gunta Dudele              Azimuts   S45        01:19:59 +29:59
 7.  3700 Iveta Veļķere             Alūksne   S45        01:26:30 +36:30
 8.  4049 Ģirts Teilāns             Baisie eži3.DIST     01:26:36 +36:36
 9.  3695 Anda Lejasblusa           ind.      S45        01:29:30 +39:30
10.  4051 Agris Tomaševičs          Baisie eži3.DIST     01:35:55 +45:55
#4 Course (V65,SB,S55,V14): 11 KP 3.90 km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3601 Gunārs Auseklis           IndividuālV65        01:10:55
 2.  4017 Margita Grīnberga         Alūksne   SB         01:12:24 +01:29
 3.  4052 Sanita Sproģe             Gaujiena  SB         01:21:18 +10:23
 4.  3682 Ineta Riepniece           Gaujiena  S55        01:23:58 +13:03
 5.  3723 Ārija Bertuka             Strautiņi S55        01:30:32 +19:37
 6.  3782 Alla Jaunzema             Strautiņi SB         01:37:04 +26:09
#5 Course (VC,SC,S14): 13 KP 3.60 km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  3703 Armands Lūkins            LejasciemsVC         01:00:29
 2.  5111 Anete Stabiņa             JaunsardzeS14        01:14:24 +13:55
 3.     0 Jānis Supe                Alūksne   VC         01:30:47 +30:18
 4.  3605 Evita Zeile               Alūksne   SC         01:35:46 +35:17
 5.  4053 Rolands Puriņš            PoliklīnikVC         01:37:33 +37:04
 6.  3697 Astrīda Grīnberga         Alūksne   SC         01:50:58 +50:29
 6.     0 Arita Prindule            MāriņkalnsSC         01:50:58 +50:29
 8.     0 Ance Strakša              Alūksne   SC         01:53:20 +52:51
     3735 Mairis Rāts               VeclaiceneVC         DQ      
#6 Course (VH,SH,V12,S12): 11 KP 2.70 km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.  5097 Kitija Abula              Grundzāle S12        00:54:49
 2.  3698 Vita Vērdiņa              Alūksne   SH         01:15:41 +20:52
 3.     0 Guntra Kalniņa            Gaujiena  SH         01:20:44 +25:55
 4.     0 Raivis Ternovs            Alūksne   V12        01:25:01 +30:12
 5.     0 Pēteris Supe              Alūksne   V12        01:25:09 +30:20
        0 Anda Cekule               Z/S SaltupSH         DQ      
#7 Course (V10,S10): 6 KP 1.20 km ^

  #    NR Name                      Club      Class      Result                
 1.     0 Marsels Lūkins            LejasciemsV10        01:05:14
 2.     0 Ralfs Strodāns            Alūksne   V10        01:05:52 +00:38
 3.     0 Everests Lūkins           LejasciemsV10        01:06:18 +01:04

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 2020.09.22. 19:16:14 OK ALUKSNE