Skrējienu seriāls "ALŪKSNES PAVASARIS"

2017.04.20.
Organiser : OK Alūksne + vieglatlētikas klubs
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[S10] [S12] [S12-2] [S12-3] [S14] [S14-2]
[S16] [S16-2] [S16-3] [S16-5] [S18] [S18-2]
[S40] [S40-2] [S40-3] [S40-5] [S50] [S50-2]
[SM] [SM-2] [SM-3] [SM-5] [ST] [ST-2]
[ST-3] [ST-5] [V10] [V10-2] [V10-3] [V12]
[V12-2] [V12-3] [V14] [V14-2] [V14-3] [V14-5]
[V16] [V16-2] [V16-3] [V16-5] [V18] [V18-2]
[V18-3] [V40] [V40-2] [V40-3] [V40-8] [V50]
[V50-10] [V50-3] [VM] [VM-8] [VT] [VT-3]
[VT-5] [VT-8]
S10 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   270 Enija Muceniece           Ape        00:04:48
 2.     0 Marta Pētersone           Spēka pasa 00:05:05 +00:17
 3.   281 Laura Kranāte             Ape        00:05:12 +00:24
 4.   273 Estere Grandava           Ape        00:05:18 +00:30
 5.   291 Katrīna Smoļaka           Alūksne    00:05:27 +00:39
 6.    26 Ance Poļaka               Poļaku ģim 00:05:39 +00:51
 7.    57 Zane Meikšāne             ANV        00:05:40 +00:52
 8.   222 Estere Sarkane            Mālupes pa 00:05:52 +01:04
 9.   233 Linda Rožkalne            Jaunanna   00:05:58 +01:10
10.   294 Linda Brilte              Alūksne    00:06:09 +01:21
11.   175 Paula Gusta               Jaunanna   00:06:13 +01:25
12.   139 Marta Dreimane            Alūksne    00:06:26 +01:38
13.   176 Anete Gusta               Jaunanna   00:07:37 +02:49
14.   181 Emma Elstiņa              Alūksne    00:08:03 +03:15
15.   146 Ksenija Gorkija           Alūksne    00:09:09 +04:21
16.   288 Viāna Dorofejeva          Alūksne    00:09:22 +04:34
17.   285 Beāte Keita Šļivka        Alūksne    00:10:35 +05:47
V10 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   219 Matīss Kabluks            Malienas p 00:04:24
 2.   201 Rihards Tomsons           Jaunalūksn 00:04:38 +00:14
 3.   232 Maksims Pavlovs           Jaunanna   00:04:43 +00:19
 4.   215 Aleksandrs Šešukovs       ANV        00:04:44 +00:20
 5.    32 Valters Spirks            Spirku ģim 00:04:45 +00:21
 6.   268 Sandijs Jansons           Ape        00:04:46 +00:22
 7.   123 Matīss Salmiņš            Ilzenes pa 00:04:56 +00:32
 8.    33 Raivo Berkolds            Gulbenes B 00:04:58 +00:34
 9.   231 Niks Belmans              Jaunanna   00:05:02 +00:38
10.   223 Kevins Vilde              Mālupes pa 00:05:12 +00:48
11.   287 Ralfs Emīls Enītis        Ape        00:05:15 +00:51
11.   266 Kārlis Strodāns           Sākumskola 00:05:15 +00:51
13.   220 Anrijs Orehovs            BII Mazput 00:05:31 +01:07
14.    58 Miķelis Salmiņš           Ilzene     00:05:38 +01:14
15.   216 Arturs Tabolkins          ANV        00:05:54 +01:30
16.   256 Olivers Elstiņš           Sākumskola 00:05:59 +01:35
17.    34 Ernests Dambis            Alūksne    00:06:16 +01:52
18.   163 Ralfs Bondars             Mārkalne   00:07:21 +02:57
S12 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    41 Robina Klasmane           Alūksnes s 00:03:48
 2.    42 Liene Egle                Alūksnes B 00:04:37 +00:49
 3.   282 Natālija Kranāte          Ape        00:05:09 +01:21
 4.    45 Madara Upīte              Mālupes pa 00:05:14 +01:26
V12 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    52 Kristiāns Adata           Mālupes pa 00:04:18
 2.    54 Kristaps Bindris          Mālupes pa 00:04:34 +00:16
 3.   267 Emīls Valdmanis           ANV        00:04:41 +00:23
 4.   217 Daniels Semjonovs         Sākumskola 00:04:44 +00:26
 5.   218 Kristers Odītis           Sākumskola 00:04:56 +00:38
S14 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    69 Dita  Apsīte              Alūksnes s 00:03:58
 2.    35 Elīza Rezakova            Alūksnes s 00:04:00 +00:02
 3.    38 Līva Poļaka               Poļaku ģim 00:04:39 +00:41
 4.    70 Vanesa Polna              Alūksnes s 00:04:41 +00:43
 5.    39 Marianna Smoļaka          Alūksnes s 00:04:46 +00:48
 6.   230 Signe Grigule             Jaunanna   00:05:04 +01:06
 7.    73 Alise Jakobsone           Alūksnes s 00:05:28 +01:30
V14 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    79 Alekss Cunskis            Alūksnes s 00:03:41
 2.    49 Rihards Berkolds          Gulbenes B 00:03:50 +00:09
 3.     0 Ralfs Siliņš              Jaunanna   00:04:05 +00:24
 4.   227 Armands Grende            Jaunanna   00:04:28 +00:47
 5.   276 Dāvis Kozuliņš            Ape        00:04:57 +01:16
 6.   272 Deniss Lankrets           Ape        00:05:00 +01:19
S16 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   229 Santa Skaistkalne         Jaunanna   00:04:06
 2.    90 Viktorija Vlada           AVĢ        00:04:09 +00:03
 3.   234 Viktorija Sidorova        Jaunanna   00:04:13 +00:07
 4.   245 Solvita Lapinska          AVĢ        00:04:27 +00:21
 5.   191 Baiba  Bērtiņa            Alūksne    00:04:37 +00:31
 6.    65 Lelde Melece              AVĢ        00:04:38 +00:32
 7.   284 Aiva Zariņa               Ape        00:04:41 +00:35
 8.   252 Elizabete Smoļaka         AVĢ        00:04:54 +00:48
 9.   177 Ivita Dorofejeva          Alūksne    00:04:58 +00:52
V16 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    99 Edgars Zjukovs            ANV        00:03:20
 2.   259 Emīls Zjukovs             ANV        00:03:43 +00:23
 3.   277 Renārs Jakovļevs          Ape        00:03:59 +00:39
 4.   271 Kristaps Svens Konošče... Ape        00:04:19 +00:59
S18 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    85 Kristīne Tekļana          AVĢ        00:04:07
V18 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   111 Mārtiņš Cīrulis           ANV        00:03:17
 2.   248 Jānis Mauslis             Strautiņi  00:03:27 +00:10
 3.   112 Kristiāns Mičulis         Jaunanna   00:03:43 +00:26
SM Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Nadīna Dudare             Alūksne    00:04:01
 2.   180 Erika Olberkyte           Alūksne    00:04:15 +00:14
ST Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   103 Beāte Pore                Veclaicene 00:04:20
 2.   145 Ance Ozola                Alūksne    00:04:22 +00:02
 3.   102 Sindija Žīgure            AVĢ        00:04:30 +00:10
 4.    15 Elīna Akmentiņa           Alūksne    00:04:51 +00:31
 5.   241 Līga Berkolde             Pilskalns  00:05:05 +00:45
 6.    59 Dace Kārkliņa             Ilzene     00:05:12 +00:52
 7.   148 Inese Gaspare             Alūksne    00:05:40 +01:20
 8.    20 Sanita Poļaka             Poļaku ģim 00:06:12 +01:52
 9.   138 Marita Oldere             Alūksne    00:06:26 +02:06
VT Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   174 Ritvars Gusts             Jaunanna   00:03:25
 2.   290 Rolands Sīlis             Alūksne    00:04:06 +00:41
 2.   250 Tomass Volts              Veclaicene 00:04:06 +00:41
 4.   188 Didzis Bauers             Alūksne    00:04:42 +01:17
S40 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    25 Līga Tomsone              Jaunalūksn 00:04:40
 2.   225 Mārīte Mičule             Jaunanna   00:04:56 +00:16
 3.   121 Solvita  Kivleniece-Šļ... Alūksne    00:05:01 +00:21
 4.     0 Iveta Veļķere             Alūksne    00:05:28 +00:48
 5.   249 Līga Smoļaka              Pienenīte  00:05:32 +00:52
 6.   293 Vita Brilte               Alūksne    00:06:08 +01:28
 7.   127 Evita Zeile               Alūksne    00:06:50 +02:10
V50 Course (1): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    14 Ivars Fērmanis            Alūksne    00:03:46
 2.    13 Aleksandrs Gorkijs        Kājnieku s 00:04:12 +00:26
V10-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   269 Rikardo Janelsiņš         Ape        00:10:11
V12-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   136 Emīls Strodāns            Alūksne    00:08:54
 2.   274 Martins Līvs              Ape        00:09:12 +00:18
 3.    62 Aleksejs Vasakovs         Alūksnes s 00:09:42 +00:48
 4.   152 Sandis Cesnieks           Alūksnes s 00:10:04 +01:10
 5.   154 Artjoms Orehovs           Alūksnes s 00:10:17 +01:23
 6.   157 Aleksandrs Savkovs        Alūksnes s 00:10:48 +01:54
 7.   158 Tomass Orlovs             Alūksnes s 00:16:04 +07:10
S14-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   221 Elizabete Korpa           ANV        00:10:38
V14-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    50 Andris Dāvids Ādamsons    Mālupes pa 00:10:27
S16-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   280 Linda Gabranova           Ape        00:09:27
 2.   226 Amanda Grende             Jaunanna   00:11:05 +01:38
V16-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   236 Helvijs Ķikuts            AVĢ        00:08:11
 2.   286 Kristians Toms Briedis    Ape        00:08:17 +00:06
 3.    76 Erlands Upītis            Mālupes pa 00:08:27 +00:16
 4.    74 Juris Fagucists           Mālupes pa 00:09:03 +00:52
S18-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   105 Alise Kazaine             Ilzenes pa 00:09:50
 2.   246 Zanda Bērziņa             AVĢ        00:10:45 +00:55
 3.   262 Agnese Sprice             AVĢ        00:11:53 +02:03
V18-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   237 Matīss Luiks              AVĢ        00:07:23
SM-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Ilona Marhele             Alūksne    00:08:04
 2.   289 Marta Liepiņa             Ape        00:09:50 +01:46
ST-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   101 Anete Salmiņa             AVĢ        00:09:16
 2.   179 Jolanta Kļava             Alūksne    00:10:44 +01:28
 3.   164 Justīne Kļava             Alūksne    00:10:47 +01:31
 4.   243 Una Skopiņa               AVĢ        00:11:41 +02:25
 5.   261 Irita Misiņa              AVĢ        00:11:47 +02:31
 6.   244 Madara Sprice             AVĢ        00:12:32 +03:16
V40-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    10 Viesturs Zaķis            Jaunalūksn 00:09:32
S50-2 Course (2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   238 Inese Orlova              Alūksne    00:10:46
V10-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   265 Kārlis Sniķeris           Alūksne    00:30:02
S12-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   283 Dārta Elīza Bērziņa       Ape        00:15:40
V12-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   275 Daniels Kodaļevs          Alūksnes B 00:12:17
 2.   142 Aleksandrs Pometuns       Alūksne    00:13:53 +01:36
V14-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    80 Oskars Jaunbērziņš        Gulbenes B 00:13:23
S16-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   195 Sandra Buliņa             Jaunalūksn 00:12:14
 2.   194 Sanita  Buliņa            Jaunalūksn 00:12:33 +00:19
V16-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   278 Niklāvs Korkunovs         Ape        00:13:16
V18-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   113 Elvis Pētersons           Ilzenes pa 00:13:35
 2.   115 Ernests Mednis            Ilzenes pa 00:13:53 +00:18
SM-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   239 Sigita Boļšakova          Alūksne    00:16:04
ST-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   247 Ilze Strupkāja            PII Pienen 00:18:16
 2.   292 Elīna Krastiņa            Alūksne    00:18:54 +00:38
 3.   264 Ilze Sniķere              Alūksne    00:30:02 +11:46
VT-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   260 Inguss Vītols             Lejasciems 00:11:38
 2.     1 Intars Dambis             Alūksne    00:14:05 +02:27
V40-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    12 Ivars Poļaks              Poļaku ģim 00:14:54
V50-3 Course (3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   263 Jurijs Gončarovs          Alūksne    00:13:46
 2.   255 Sarmis Āboliņš            Strautiņi  00:15:24 +01:38
S16-5 Course (4): 1 KP 5 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    66 Anastasija  Ņedaivodina   ANV        00:28:43
 2.   253 Kristīne Naļimova         ANV        00:36:17 +07:34
V16-5 Course (4): 1 KP 5 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   240 Deivids Miķelsons         AVĢ        00:22:52
 2.   100 Mikus Gabranovs           Alūksne    00:23:08 +00:16
 3.   279 Ritvars Repuls            Ape        00:23:39 +00:47
ST-5 Course (4): 1 KP 5 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   224 Alla Vasakova             Alūksne    00:26:01
VT-5 Course (4): 1 KP 5 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   257 Renārs Teters- Teterov... Alūksne    00:21:17
 2.   128 Ivo Ģipters               Alūksne    00:22:00 +00:43
S40-5 Course (4): 1 KP 5 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   251 Liāna Aldere              Alūksne    00:32:02
VM-8 Course (5): 1 KP 8 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Ansis Šteiners            Strautiņi  00:32:25
V40-8 Course (5): 1 KP 8 km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.   235 Jānis Šķepasts            Ape        00:36:10
 2.   192 Sergejs Pranckuns         Strautiņi  00:36:47 +00:37
#1 Course (S10,V10,S12,V12,S14,V14,S16,V16,S18,V18,SM,VM,ST,VT,S40,V40,S50,V50): 1 KP 1 km ^

  #    NR Name                      Club      Class    Result                
 1.   111 Mārtiņš Cīrulis           ANV       V18      00:03:17
 2.    99 Edgars Zjukovs            ANV       V16      00:03:20 +00:03
 3.   174 Ritvars Gusts             Jaunanna  VT       00:03:25 +00:08
 4.   248 Jānis Mauslis             Strautiņi V18      00:03:27 +00:10
 5.    79 Alekss Cunskis            Alūksnes sV14      00:03:41 +00:24
 6.   259 Emīls Zjukovs             ANV       V16      00:03:43 +00:26
 6.   112 Kristiāns Mičulis         Jaunanna  V18      00:03:43 +00:26
 8.    14 Ivars Fērmanis            Alūksne   V50      00:03:46 +00:29
 9.    41 Robina Klasmane           Alūksnes sS12      00:03:48 +00:31
10.    49 Rihards Berkolds          Gulbenes BV14      00:03:50 +00:33
11.    69 Dita  Apsīte              Alūksnes sS14      00:03:58 +00:41
12.   277 Renārs Jakovļevs          Ape       V16      00:03:59 +00:42
13.    35 Elīza Rezakova            Alūksnes sS14      00:04:00 +00:43
14.     0 Nadīna Dudare             Alūksne   SM       00:04:01 +00:44
15.     0 Ralfs Siliņš              Jaunanna  V14      00:04:05 +00:48
16.   290 Rolands Sīlis             Alūksne   VT       00:04:06 +00:49
16.   229 Santa Skaistkalne         Jaunanna  S16      00:04:06 +00:49
16.   250 Tomass Volts              VeclaiceneVT       00:04:06 +00:49
19.    85 Kristīne Tekļana          AVĢ       S18      00:04:07 +00:50
20.    90 Viktorija Vlada           AVĢ       S16      00:04:09 +00:52
21.    13 Aleksandrs Gorkijs        Kājnieku sV50      00:04:12 +00:55
22.   234 Viktorija Sidorova        Jaunanna  S16      00:04:13 +00:56
23.   180 Erika Olberkyte           Alūksne   SM       00:04:15 +00:58
24.    52 Kristiāns Adata           Mālupes paV12      00:04:18 +01:01
25.   271 Kristaps Svens Konošče... Ape       V16      00:04:19 +01:02
26.   103 Beāte Pore                VeclaiceneST       00:04:20 +01:03
27.   145 Ance Ozola                Alūksne   ST       00:04:22 +01:05
28.   219 Matīss Kabluks            Malienas pV10      00:04:24 +01:07
29.   245 Solvita Lapinska          AVĢ       S16      00:04:27 +01:10
30.   227 Armands Grende            Jaunanna  V14      00:04:28 +01:11
31.   102 Sindija Žīgure            AVĢ       ST       00:04:30 +01:13
32.    54 Kristaps Bindris          Mālupes paV12      00:04:34 +01:17
33.   191 Baiba  Bērtiņa            Alūksne   S16      00:04:37 +01:20
33.    42 Liene Egle                Alūksnes BS12      00:04:37 +01:20
35.    65 Lelde Melece              AVĢ       S16      00:04:38 +01:21
35.   201 Rihards Tomsons           JaunalūksnV10      00:04:38 +01:21
37.    38 Līva Poļaka               Poļaku ģimS14      00:04:39 +01:22
38.    25 Līga Tomsone              JaunalūksnS40      00:04:40 +01:23
39.    70 Vanesa Polna              Alūksnes sS14      00:04:41 +01:24
39.   267 Emīls Valdmanis           ANV       V12      00:04:41 +01:24
39.   284 Aiva Zariņa               Ape       S16      00:04:41 +01:24
42.   188 Didzis Bauers             Alūksne   VT       00:04:42 +01:25
43.   232 Maksims Pavlovs           Jaunanna  V10      00:04:43 +01:26
44.   217 Daniels Semjonovs         SākumskolaV12      00:04:44 +01:27
44.   215 Aleksandrs Šešukovs       ANV       V10      00:04:44 +01:27
46.    32 Valters Spirks            Spirku ģimV10      00:04:45 +01:28
47.   268 Sandijs Jansons           Ape       V10      00:04:46 +01:29
47.    39 Marianna Smoļaka          Alūksnes sS14      00:04:46 +01:29
49.   270 Enija Muceniece           Ape       S10      00:04:48 +01:31
50.    15 Elīna Akmentiņa           Alūksne   ST       00:04:51 +01:34
51.   252 Elizabete Smoļaka         AVĢ       S16      00:04:54 +01:37
52.   123 Matīss Salmiņš            Ilzenes paV10      00:04:56 +01:39
52.   225 Mārīte Mičule             Jaunanna  S40      00:04:56 +01:39
52.   218 Kristers Odītis           SākumskolaV12      00:04:56 +01:39
55.   276 Dāvis Kozuliņš            Ape       V14      00:04:57 +01:40
56.    33 Raivo Berkolds            Gulbenes BV10      00:04:58 +01:41
56.   177 Ivita Dorofejeva          Alūksne   S16      00:04:58 +01:41
58.   272 Deniss Lankrets           Ape       V14      00:05:00 +01:43
59.   121 Solvita  Kivleniece-Šļ... Alūksne   S40      00:05:01 +01:44
60.   231 Niks Belmans              Jaunanna  V10      00:05:02 +01:45
61.   230 Signe Grigule             Jaunanna  S14      00:05:04 +01:47
62.     0 Marta Pētersone           Spēka pasaS10      00:05:05 +01:48
62.   241 Līga Berkolde             Pilskalns ST       00:05:05 +01:48
64.   282 Natālija Kranāte          Ape       S12      00:05:09 +01:52
65.    59 Dace Kārkliņa             Ilzene    ST       00:05:12 +01:55
65.   281 Laura Kranāte             Ape       S10      00:05:12 +01:55
65.   223 Kevins Vilde              Mālupes paV10      00:05:12 +01:55
68.    45 Madara Upīte              Mālupes paS12      00:05:14 +01:57
69.   287 Ralfs Emīls Enītis        Ape       V10      00:05:15 +01:58
69.   266 Kārlis Strodāns           SākumskolaV10      00:05:15 +01:58
71.   273 Estere Grandava           Ape       S10      00:05:18 +02:01
72.   291 Katrīna Smoļaka           Alūksne   S10      00:05:27 +02:10
73.    73 Alise Jakobsone           Alūksnes sS14      00:05:28 +02:11
73.     0 Iveta Veļķere             Alūksne   S40      00:05:28 +02:11
75.   220 Anrijs Orehovs            BII MazputV10      00:05:31 +02:14
76.   249 Līga Smoļaka              Pienenīte S40      00:05:32 +02:15
77.    58 Miķelis Salmiņš           Ilzene    V10      00:05:38 +02:21
78.    26 Ance Poļaka               Poļaku ģimS10      00:05:39 +02:22
79.    57 Zane Meikšāne             ANV       S10      00:05:40 +02:23
79.   148 Inese Gaspare             Alūksne   ST       00:05:40 +02:23
81.   222 Estere Sarkane            Mālupes paS10      00:05:52 +02:35
82.   216 Arturs Tabolkins          ANV       V10      00:05:54 +02:37
83.   233 Linda Rožkalne            Jaunanna  S10      00:05:58 +02:41
84.   256 Olivers Elstiņš           SākumskolaV10      00:05:59 +02:42
85.   293 Vita Brilte               Alūksne   S40      00:06:08 +02:51
86.   294 Linda Brilte              Alūksne   S10      00:06:09 +02:52
87.    20 Sanita Poļaka             Poļaku ģimST       00:06:12 +02:55
88.   175 Paula Gusta               Jaunanna  S10      00:06:13 +02:56
89.    34 Ernests Dambis            Alūksne   V10      00:06:16 +02:59
90.   138 Marita Oldere             Alūksne   ST       00:06:26 +03:09
90.   139 Marta Dreimane            Alūksne   S10      00:06:26 +03:09
92.   127 Evita Zeile               Alūksne   S40      00:06:50 +03:33
93.   163 Ralfs Bondars             Mārkalne  V10      00:07:21 +04:04
94.   176 Anete Gusta               Jaunanna  S10      00:07:37 +04:20
95.   181 Emma Elstiņa              Alūksne   S10      00:08:03 +04:46
96.   146 Ksenija Gorkija           Alūksne   S10      00:09:09 +05:52
97.   288 Viāna Dorofejeva          Alūksne   S10      00:09:22 +06:05
98.   285 Beāte Keita Šļivka        Alūksne   S10      00:10:35 +07:18
#2 Course (V10-2,S12-2,V12-2,S14-2,V14-2,S16-2,V16-2,S18-2,V18-2,SM-2,ST-2,S40-2,V40-2,S50-2): 1 KP 2 km ^

  #    NR Name                      Club      Class    Result                
 1.   237 Matīss Luiks              AVĢ       V18-2    00:07:23
 2.     0 Ilona Marhele             Alūksne   SM-2     00:08:04 +00:41
 3.   236 Helvijs Ķikuts            AVĢ       V16-2    00:08:11 +00:48
 4.   286 Kristians Toms Briedis    Ape       V16-2    00:08:17 +00:54
 5.    76 Erlands Upītis            Mālupes paV16-2    00:08:27 +01:04
 6.   136 Emīls Strodāns            Alūksne   V12-2    00:08:54 +01:31
 7.    74 Juris Fagucists           Mālupes paV16-2    00:09:03 +01:40
 8.   274 Martins Līvs              Ape       V12-2    00:09:12 +01:49
 9.   101 Anete Salmiņa             AVĢ       ST-2     00:09:16 +01:53
10.   280 Linda Gabranova           Ape       S16-2    00:09:27 +02:04
11.    10 Viesturs Zaķis            JaunalūksnV40-2    00:09:32 +02:09
12.    62 Aleksejs Vasakovs         Alūksnes sV12-2    00:09:42 +02:19
13.   105 Alise Kazaine             Ilzenes paS18-2    00:09:50 +02:27
13.   289 Marta Liepiņa             Ape       SM-2     00:09:50 +02:27
15.   152 Sandis Cesnieks           Alūksnes sV12-2    00:10:04 +02:41
16.   269 Rikardo Janelsiņš         Ape       V10-2    00:10:11 +02:48
17.   154 Artjoms Orehovs           Alūksnes sV12-2    00:10:17 +02:54
18.    50 Andris Dāvids Ādamsons    Mālupes paV14-2    00:10:27 +03:04
19.   221 Elizabete Korpa           ANV       S14-2    00:10:38 +03:15
20.   179 Jolanta Kļava             Alūksne   ST-2     00:10:44 +03:21
21.   246 Zanda Bērziņa             AVĢ       S18-2    00:10:45 +03:22
22.   238 Inese Orlova              Alūksne   S50-2    00:10:46 +03:23
23.   164 Justīne Kļava             Alūksne   ST-2     00:10:47 +03:24
24.   157 Aleksandrs Savkovs        Alūksnes sV12-2    00:10:48 +03:25
25.   226 Amanda Grende             Jaunanna  S16-2    00:11:05 +03:42
26.   243 Una Skopiņa               AVĢ       ST-2     00:11:41 +04:18
27.   261 Irita Misiņa              AVĢ       ST-2     00:11:47 +04:24
28.   262 Agnese Sprice             AVĢ       S18-2    00:11:53 +04:30
29.   244 Madara Sprice             AVĢ       ST-2     00:12:32 +05:09
30.   158 Tomass Orlovs             Alūksnes sV12-2    00:16:04 +08:41
#3 Course (V10-3,S12-3,V12-3,V14-3,S16-3,V16-3,V18-3,SM-3,ST-3,VT-3,S40-3,V40-3,V50-3): 1 KP 3 km ^

  #    NR Name                      Club      Class    Result                
 1.   260 Inguss Vītols             LejasciemsVT-3     00:11:38
 2.   195 Sandra Buliņa             JaunalūksnS16-3    00:12:14 +00:36
 3.   275 Daniels Kodaļevs          Alūksnes BV12-3    00:12:17 +00:39
 4.   194 Sanita  Buliņa            JaunalūksnS16-3    00:12:33 +00:55
 5.   278 Niklāvs Korkunovs         Ape       V16-3    00:13:16 +01:38
 6.    80 Oskars Jaunbērziņš        Gulbenes BV14-3    00:13:23 +01:45
 7.   113 Elvis Pētersons           Ilzenes paV18-3    00:13:35 +01:57
 8.   263 Jurijs Gončarovs          Alūksne   V50-3    00:13:46 +02:08
 9.   115 Ernests Mednis            Ilzenes paV18-3    00:13:53 +02:15
 9.   142 Aleksandrs Pometuns       Alūksne   V12-3    00:13:53 +02:15
11.     1 Intars Dambis             Alūksne   VT-3     00:14:05 +02:27
12.    12 Ivars Poļaks              Poļaku ģimV40-3    00:14:54 +03:16
13.   255 Sarmis Āboliņš            Strautiņi V50-3    00:15:24 +03:46
14.   283 Dārta Elīza Bērziņa       Ape       S12-3    00:15:40 +04:02
15.   239 Sigita Boļšakova          Alūksne   SM-3     00:16:04 +04:26
16.   247 Ilze Strupkāja            PII PienenST-3     00:18:16 +06:38
17.   292 Elīna Krastiņa            Alūksne   ST-3     00:18:54 +07:16
18.   265 Kārlis Sniķeris           Alūksne   V10-3    00:30:02 +18:24
18.   264 Ilze Sniķere              Alūksne   ST-3     00:30:02 +18:24
#4 Course (V14-5,S16-5,V16-5,SM-5,ST-5,VT-5,S40-5): 1 KP 5 km ^

  #    NR Name                      Club      Class    Result                
 1.   257 Renārs Teters- Teterov... Alūksne   VT-5     00:21:17
 2.   128 Ivo Ģipters               Alūksne   VT-5     00:22:00 +00:43
 3.   240 Deivids Miķelsons         AVĢ       V16-5    00:22:52 +01:35
 4.   100 Mikus Gabranovs           Alūksne   V16-5    00:23:08 +01:51
 5.   279 Ritvars Repuls            Ape       V16-5    00:23:39 +02:22
 6.   224 Alla Vasakova             Alūksne   ST-5     00:26:01 +04:44
 7.    66 Anastasija  Ņedaivodina   ANV       S16-5    00:28:43 +07:26
 8.   251 Liāna Aldere              Alūksne   S40-5    00:32:02 +10:45
 9.   253 Kristīne Naļimova         ANV       S16-5    00:36:17 +15:00
#5 Course (VM-8,VT-8,V40-8): 1 KP 8 km ^

  #    NR Name                      Club      Class    Result                
 1.     0 Ansis Šteiners            Strautiņi VM-8     00:32:25
 2.   235 Jānis Šķepasts            Ape       V40-8    00:36:10 +03:45
 3.   192 Sergejs Pranckuns         Strautiņi V40-8    00:36:47 +04:22

© Tak-Soft 2001-2015 http://www.tak-soft.com SIME:4.61 [2015.426] @ 2017.04.21. 18:53:42 OK ALUKSNE