Drukāt šo lapu
Svētdiena, 12 Jūlijs 2020 08:19

KLĀT SKRIEŠANAS SERIĀLA NOSLĒDZOŠĀ KĀRTA

Uzrakstīja

            Ar jaunu, nekad neskrietu trases apli skriešanas seriāla „Izskrien vasaru” dalībniekus gaidīs ceturtā un arī pēdējā šo sacensību kārta! Starts un finišs šoreiz tieši pie Pomonas tempļa. Tur arī atradīsies reģistrācijas telts - GPS 57.4245251,27.0618741.

            Lai nokļūtu uz reģistrācijas vietu ieteicams izvēlēties celiņus, kas ved no pilsētas un peldēšanas vietas „Vējiņi” puses, pretējā gadījumā, jūs iekļūsiet sacensību aplī. Ja arī esiet tur iegājuši, lūgums, tad būt ļoti uzmanīgiem, lai nepatraucētu tiem dalībniekiem, kuri, jau skrien distanci.

             Uzreiz atgādinām, ka pēc kārtas noslēguma, risināsies seriāla godalgoto vietu ieguvēju apbalvošana, protams, uz to var palikt ikviens, un tas arī būtu ļoti vēlams. Ceremonijas sākums paredzēts ap pulksten 20.30.

            Un nobeigumā – vairāk par trasi. 1km aplis būs gana prasīgs un ļoti interesants. Tajā šoreiz būs jāšķērso daži parka tiltiņi, trases posmi bez cieta seguma, tāpat sagaidāms viens lēzens un garš kāpums (sk. trases shēmu - ŠEIT). Noteikti iesakām rast iespēju trasi iepazīt jau iepriekš!

            Lai emocijām bagāta šī skriešanas seriāla pēdējā tikšanās!

 

           P.S. Kopvērtējums pēc 3.kārtas - ŠEIT

 

Hei!

Veiksmīgi pozitīvā gaisotnē ar interesantu trasi un vasarīgi lavbvēlīgos laika apstākļos ir aizvadīta arī skrējiena noslēdzošā kārta. Paldies jums visiem par dalību, paldies Marienburgas vilki un 4.kārtas rezultāti - šoreiz gan bez punktiem un secības pēc punktiem būs - ŠEIT, jo kā redzējāt, viss notika uz vietas, bet KOPVĒRTĒJIMS jau ar punktiem ir atrodams - ŠEIT

Un uz tikšanos nākamajā gadā vai citos skaistos sporta pasākumos!

Lasīts 403 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 16 Jūlijs 2020 20:54

Saistītie objekti