Iveta Veļķere

Pirmdiena, 10 Septembris 2018 18:52

TRIUMFS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ

Sveicam laureātus Latvijas čempionātā vidējā distancē stafetēs -

1.vietas ieguvējus VE stafetēs Miku Žagatu, Jāni Kūmu un Edgaru Bertuku,

bronzas ieguvējus:

V16 grupā - Kristeru Lārmani, Austri Kalniņu un Uvi Sproģi un

V170 grupā - Uldi Vērdiņu, Vilnis Veļķeri, Māri Vabulnieku!

 

Un otro gadu pēc kārtas vidējā distancē par Latvijas čempionu kļuva Edgars Bertuks!

 

Tas bija vienkārši lieliski! Jūs esiet labākie!

Foto - Ojārs Millers

 

Pirmdiena, 10 Septembris 2018 18:07

HORIZONTS 2018 FINIŠĒ

Pirms aicinām uz HORIZONTA pēdējo kārtu, sveicam laureātus Latvijas čempionātā vidējā distancē stafetēs -

1.vietas ieguvējus VE stafetēs Miku Žagatu, Jāni Kūmu un Edgaru Bertuku,

bronzas ieguvējus V16 grupā - Kristers Lārmanis, Austris Kalniņš un Uvis Sproģis un V170 grupā - Uldis Vērdiņš, VIlnis Veļķeris, Māris Vabulnieks! Tas bija vienkārši lieliski!!!

 

Horizonts Jūs gaidīs vienā no pirmajiem apvidiem, kurā ir risinājušās orientēšanās sacensības, bet distanču veidotājs atkal sola intrigu - esot sarūpēti pārsteigumi un sen neizmantotas vietas, tā, ka jābrauc baudīt skaistais mežs un pieņemt pēdējais 2018.gada Horizonta izaicinājums!

Pirmdiena, 03 Septembris 2018 22:42

KLUBU STAFETES 2018

Mūsu kluba divas komandas bija starp tām nepilnām 60 komandām, kas svētdien sacentās Pierīgas ātrajos mežos. Notikumi risinājās tā, kā tie risinājās, bet pārdzīvojumu, liekas, ka netrūka nevienam! Paldies visiem par dalību šajā visas Latvijas orientieristu forumā un par cīņām distancē par katru minūti. Prieks gan par pirmās komandas 10.vietu (Jānis Veļķeris, Māris Vabulnieks, Edmunds Zvaigzne, Austris Kalniņš, Vilnis Veļķeris, Raivis Kalniņš, Marta Kalniņa, Margita Grīnberga, Līva Veļķere, Jānis Kūms), gan otrās komandas 24.vietu (Atis Dandens, Kristers Lārmanis, Uvis Sproģis, Viesturs Dandens, Līga Vabulniece, Linda Vabulniece, Roberts Gurovs, Iveta Veļķere, Sanita Sproģe, Toms Dandens). 

Kopā mēs varam!!!

Ceturtdiena, 30 Augusts 2018 22:29

IZAICINA HORIZONTA 15.KĀRTA

Horizonta 15.kārta šoreiz risināsies ļoti savdabīgā apvidū, kas nav ne tuvu no ierastajām seriāla kārtu vietām. Maz sacensībām izmantotā vieta var būt liels izaicinājums ikvienam (sk.karti)!

Tā kā kārta ir diezgan attālu no Alūksnes, jau tuvu Igaunijas un Krievijas robežai, tad, lai jūs tur ērtāk nokļūtu, marķējums uz starta vietu būs gan no Ziemeriem, gan Mārkalnes. Protams, koordinātes, lai tur nokļūtu ir pieejams LOF mājas lapā (cerams, esiet ielāgojuši, kur tas atrodas). Ak jā, un neaizmirstiet līz paņemt sēņu groziņus.........

Veiksmi distancē!

Sestdiena, 25 Augusts 2018 22:22

OTRDIEN UZ “SILALEJĀM”

No HORIZONTA kalendārā paredzētajām kārtām vairs atlikušas trīs, tādēļ vēlamies mudināt izmantot iespējas piedalīties, bet tie, kuri cenšas uzlabot savu vietu kopvērtējumā, noteikti jāstartē, lai uzlabotu koeficientus.

Otrdien, 28.augustā esiet aicināti uz 14.kārtu, kas risināsies „Silalejās” netālu no Zeltiņiem (sekojiet līdzi marķējumam). Distances izplānotas ļoti patīkamā apvidū, pārsvarā priežu mežā un KP būs izvietoti tā, lai neviens neatrastos kādā liktenīgā bedrē!! (varam pateikt priekšā - arī dažādu sēņu tur netrūks).

           Karte šeit sagatavota jau attālajā 2008.gadā un neizmantojot lāzerskenējuma materiālus. Attēlā ir redzams šķīvis, uz kura ir šīs kartes fragments. Vērīgākajiem būs uzdevums - jānorāda, kurā vietā šajā kārtā novietots KP un ar kādu numuru?

Saredzamies meža stadionā!

Pirmdiena, 20 Augusts 2018 21:09

ATSĀKAM...

Kā ierasts, atkal otrdienu pēcpusdienas atsāksies 2018.gada orientēšanās seriāla “Horizonts” rudens posma kārtas. Pavisam tiks aizvadītas vēl 4 seriāla kārtas, bet šīs sezonas pēdējā kārtā vēl paralēli “Horizonta” kārtai dos iespēju iegūt ieskaiti Alūksnes novada atklātajā čempionātā.

           13.kārta jau rīt, 21.augustā netālu no A2 šosejas, kur sadalās ceļi, kas ved uz Api un Zeltiņiem. No šīs vietas arī sāksies marķējums uz sacensību vietu. Gribu vēlreiz atgādināt, ka LOF mājas lapā sadaļā „Kur orientēties Latvijā”, ikviens detalizēti un sīki var atrast sacensību atrašanās vietu, nu, ja vien nav slinkums vai laika trūkums, to izdarīt pirms došanās uz sacensībām.

           Šī kārta risināsies burvīgā priežu mežā, kurā varēsiet attīstīt savu maksimālo skriešanas ātrumu, tik neaizmirstiet, ka arī kontrolpunkti ir „jāpaņem” nekļūdīgi!!

            Lai visiem izdevusies HORIZONTA rudens sezona!

Uz tikšanos!

Page 1 of 36