Ceturtdiena, 14 Jūnijs 2018 17:32

HORIZONTA pavasara pēdējā kārta KORNETOS

Uzrakstīja 

Klāt arī vasaras saulgriežu laiks, kad katra vieta dabā ir ar savu īpašo skaistumu un pievilcību, kad diena ir krietni garāka par nakti un tieši šajā laikā Kornetu pusē risināsies orientēšanās seriāla HORIZONTS 11.kārta. Starta un finiša vieta atradīsies blakus ainaviskajiem Lielā Baltiņa un Mazā Baltiņa ezeriem. Šī kārta, kā ierasts, ir arī sadraudzības kārta, kad uz to ciemos tiek gaidīti mūsu kaimiņi no OK Vōru (Igaunija), Smiltenes „Azimuta”, Gulbenes OK “Pūznis” un citi.

 Distances šai kārtai izplānotas vienā no Raipala ezera apvidus tehniskākajām daļām, bet, protams, paturot prātā arī katras grupas orientēšanās prasmes un fizisko sagatavotību. Šajā apvidū risinājās 2017.gada Latvijas čempionāts garajā distancē un vēl – vismaz viens kontrolpunkts ir izvietots Igaunijas valsts teritorijā un līdz tam aizskries daudzu grupu dalībnieki!! Tāpat ir paredzams, ka startējošos dalībniekus redzēsim šķērsojam sacensību starta un finiša teritoriju.

Un noslēgumā gribas teikt - būs interesanti un nebūs lieki atgādināt, ka HORIZONTS pēc šīs kārtas dodas vasaras atvaļinājumā!

Uz tikšanos skaistajā Veclaicenē!!!

Lasīts 1103 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 14 Jūnijs 2018 17:41