Iveta Veļķere

Pirmdiena, 20 Augusts 2018 21:09

ATSĀKAM...

Kā ierasts, atkal otrdienu pēcpusdienas atsāksies 2018.gada orientēšanās seriāla “Horizonts” rudens posma kārtas. Pavisam tiks aizvadītas vēl 4 seriāla kārtas, bet šīs sezonas pēdējā kārtā vēl paralēli “Horizonta” kārtai dos iespēju iegūt ieskaiti Alūksnes novada atklātajā čempionātā.

           13.kārta jau rīt, 21.augustā netālu no A2 šosejas, kur sadalās ceļi, kas ved uz Api un Zeltiņiem. No šīs vietas arī sāksies marķējums uz sacensību vietu. Gribu vēlreiz atgādināt, ka LOF mājas lapā sadaļā „Kur orientēties Latvijā”, ikviens detalizēti un sīki var atrast sacensību atrašanās vietu, nu, ja vien nav slinkums vai laika trūkums, to izdarīt pirms došanās uz sacensībām.

           Šī kārta risināsies burvīgā priežu mežā, kurā varēsiet attīstīt savu maksimālo skriešanas ātrumu, tik neaizmirstiet, ka arī kontrolpunkti ir „jāpaņem” nekļūdīgi!!

            Lai visiem izdevusies HORIZONTA rudens sezona!

Uz tikšanos!

Trešdiena, 20 Jūnijs 2018 23:02

AZARTISKĀ JUKOLA` 2018 AIZVADĪTA

Ar 2 sieviešu un 1 vīriešu komandu šogad Jukola / Venla stafetēs starēja arī mūsu klubs. Startu varam dēvēt kā izdevušos - vīri starp 1800 komandām  finišēja334 vietā (Guntis Arnicāns, Mikus Žagata, Jānis Umurs, Austris Kalniņš, Vilnis Veļķeris, Edmunds Zaigzne, Jānis Veļķeris), bet sievietēm (Liene Brūvele, Daiga Krēsliņa, Iveta Veļķere, Līva Veļķere) ieguva 443 vietu starp gandrīz 1600 komandām! Otrai mūsu komandai pirmajā tūkstotī iekļūt neizdevās. Tiekamies atkal Horizonta 15.augustā kopkārtā ar Smilteni - netālu no "Jautrā oda"!

Lai sportiska un aktīva vasara mums visiem!

Pirmdiena, 18 Jūnijs 2018 21:57

2017.GADA PAVASARA DAĻAS PĒDĒJĀ KĀRTA

Tiekamies 19.06. un tad Horizontam sāksies brīvdienas!

Ceturtdiena, 14 Jūnijs 2018 17:32

HORIZONTA pavasara pēdējā kārta KORNETOS

Klāt arī vasaras saulgriežu laiks, kad katra vieta dabā ir ar savu īpašo skaistumu un pievilcību, kad diena ir krietni garāka par nakti un tieši šajā laikā Kornetu pusē risināsies orientēšanās seriāla HORIZONTS 11.kārta. Starta un finiša vieta atradīsies blakus ainaviskajiem Lielā Baltiņa un Mazā Baltiņa ezeriem. Šī kārta, kā ierasts, ir arī sadraudzības kārta, kad uz to ciemos tiek gaidīti mūsu kaimiņi no OK Vōru (Igaunija), Smiltenes „Azimuta”, Gulbenes OK “Pūznis” un citi.

 Distances šai kārtai izplānotas vienā no Raipala ezera apvidus tehniskākajām daļām, bet, protams, paturot prātā arī katras grupas orientēšanās prasmes un fizisko sagatavotību. Šajā apvidū risinājās 2017.gada Latvijas čempionāts garajā distancē un vēl – vismaz viens kontrolpunkts ir izvietots Igaunijas valsts teritorijā un līdz tam aizskries daudzu grupu dalībnieki!! Tāpat ir paredzams, ka startējošos dalībniekus redzēsim šķērsojam sacensību starta un finiša teritoriju.

Un noslēgumā gribas teikt - būs interesanti un nebūs lieki atgādināt, ka HORIZONTS pēc šīs kārtas dodas vasaras atvaļinājumā!

Uz tikšanos skaistajā Veclaicenē!!!

Trešdiena, 06 Jūnijs 2018 22:32

HORIZONTS PRIEKŠPĒDĒJĀ PAVASARA KĀRTA

Horizonta priekšpēdējās pavasara kārtas lokācija jau ir tapusi, karte arī tiek koriģēta, tā, ka turpinām gatavoties! 

Un igauņu draugi aicina ciemos uz jubilejas sacensībām Kobras Cup 2018 Jāņos - IELŪGUMS

Otrdiena, 05 Jūnijs 2018 09:25

TERE, EESTI ORIENTEERUJAD!

 On suur rõõm näha Teid osalemas Aluksne klubi päevakute sarjas „Horizonts”! Täna, 5. juunil toimub päevak Murati järve juures. Pakume lühirada huvitaval maastikul. Alustame kl 16 ja startida saab kl19-ni. Ootame Teid taas külla! Kõik meie päevakud ja võistlused leiate veebilehelt www.aluksneok.lv

Vilnis Velkeris, Alūksne/Ape OK president

Page 1 of 35