Ceturtdiena, 11 Oktobris 2018 22:29

AICINĀM UZ ORIENTĒŠANĀS SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMU

Uzrakstīja 

Aizvadīta mūsu kluba organizētā orientēšanās sacensību „HORIZONTS” 2018.gada sezona. Krustu šķērsu ir tikuši izskrieti dažādi sacensību apvidi, arī uzmeklēti kontrolpunkti kaimiņu kārtās Igaunijā un Smiltenē.

Ir pienācis laiks atkal pabūt visiem kopā, tikai šoreiz, lai atskatītos uz orientēšanās sezonu kopumā un suminātu tos, kuri bijuši veiksmīgākie gan HORIZONTA sezonas vērtējumā, gan HORIZONTA „super” sērijā!

Tikšanās tiek izsludināta 27.oktobrī Apes novada „Grūbē” romantiskajā atpūtas mājā „Melderi”! Vietas visiem būs gana :)

PROGRAMMA

No pulksten 16 visiem interesentiem iespēja veikt ~3 km marķētu orientēšanās distanci (līdz noteikti nepieciešama adata, ieteicama būtu spraužamadata), starts no atpūtas mājas – būs arī veiksmīgāko apbalvošana! Būs pieejama arī pirtiņa.

Līdz pulksten 18.30 atgriešanās no distances un sacensībās nepiedalījušos dalībnieku ierašanās;

19 noslēguma vakara atklāšana, HORIZONTA sezonas laureātu sveikšana, atrakcijas, dejas, pirtī iešana un vakara pavadīšana omulīgā noskaņā!

Pasākuma norises vieta - ŠEIT

PROGRAMMA: 

-        par kulināriskām un citām labsajūtām jārūpējas pašiem (trauki būs uz vietas);

-        dalības maksa pieaugušajiem – 4,- EUR;

-        jauniešiem līdz 20 gadu vecumam ieskaitot – 2,- EUR;

-        par savu dalību noslēguma pasākumā vēlams informēt līdz 24.10. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai Ivetai 283 53 980, bet droši var pievienoties arī izlemjot pēkšņi un tūlīt!

UZ TIKŠANOS!

Lasīts 401 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 15 Oktobris 2018 19:47